Férfi kézi BL: elhalasztották a Szeged–Vardar meccset

H. D.H. D.
2020.09.29. 16:55
null
Elhalasztották a Szeged–Vardar BL-meccset (Fotó: Dömötör Csaba)
A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) elhalasztotta a Tisza-parti együttes Vardar Szkopje elleni, eredetileg csütörtökre kiírt mérkőzését.

 

Mint ismert,korábban hat szegedi játékosnál (köztük saját bevallása szerintBánhidi Bencénél, Borut Mackovseknél ésDean Bombacnál) mutatták ki a koronavírus-fertőzést, így a csapat sosem látott kerettel lépett pályára a Bajnokok Ligájában a Kielce elleni idegenbeli mérkőzésen, amelyet végül 26–23-ra elveszített. Lengyelországból hazatérve újabb játékosnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést, így a Kielce elleni mérkőzésre utazó keret tagjai hatósági karanténba kerültek.

A történtek ismeretében az EHF elhalasztotta az eredetileg október 1-re kiírt Vardar Szkopje elleni BL-meccset, amelyet egy későbbi időpontban játszanak le.

A mérkőzés új időpontját egyelőre nem jelölték ki.

Log into Facebook | Facebook

Legfrissebb hírek

Kézilabda: két hely még kiadó a fiúbajnokságok négyes döntőiben

Utánpótlássport
9 órája

Kézilabda: Juhász-Tóth Zalán álma a veszprémi első csapat

Utánpótlássport
2026.05.02. 09:01

Férfi kézilabda BL: a Nantes csak a hátrányát tudta csökkenteni, előnyt szerzett a Barca a visszavágóra

Kézilabda
2026.04.30. 22:52

Sztefan Dodics: Hihetetlen meccs volt, de jövő héten még nehezebb lesz!

Kézilabda
2026.04.30. 21:11

A Veszprém heroikus küzdelemben egygólos előnyt szerzett a Füchse Berlin ellen

Kézilabda
2026.04.30. 20:19

Ha a Füchse Berlinnel elbír, akkor bármire képes lehet a Veszprém

Kézilabda
2026.04.30. 07:28

Férfi kézilabda BL: sztárparádé és döntetlen a portugál–dán csatán

Kézilabda
2026.04.29. 22:20

Mikler Roland: Csodák vannak, de ahhoz nem így kell játszanunk

Kézilabda
2026.04.29. 21:54
Ezek is érdekelhetik