nemzetisport.hu 2017.06.12 13:19 Frissítve: 2017.07.21 08:55

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI KÖRKÉP, 2017. NYÁR

Alig ért véget az előző bajnokság, július 15-én máris kezdődik a labdarúgó NB I 2017–2018-as idénye. Tekintse meg az élvonalbeli labdarúgócsapatok nyári felkészülési programját! Böngéssze a mérkőzések listáját és az eredményeket!

A magyar klubok közül másodikként a Fradi kezdte el a felkészülést az új idényre (Fotó: FTC)

 

A BALMAZÚJVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete:
június 19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24.: Honvéd–Balmazújváros 2–2 (Fekete Á., Vólent)
Június 28.: Balmazújváros–Békéscsaba 2–3 (Fekete Á., Bódis)
Július 1.: Mezőkövesd–Balmazújváros 1–2 (Zsiga, Fekete Á.)
Július 5., Ungvár: Zirka Kropivnickij (ukrán)–Balmazújváros 1–1 (Andrics)
Július 8.: Balmazújváros–Kazincbarcika 2–1 (Zsiga, Andrics)

A BUDAPEST HONVÉD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: június 12.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24., Honvéd–Balmazújváros 2–2 (Koszta, Lanzafame – 11-esből)
Június 28., Telki: Paks–Honvéd 0–1 (Vernes)
Július 1.: Honvéd–Szeged 2011 4–1 (Eppel 2, Lovric, Bobál G.)
Július 5.: Honvéd–Békéscsaba 2–1 (Eppel, Danilo)
*Július 12., BL-selejtező, 2. kör: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Honvéd 2–1 (Lanzafame)

A DEBRECENI VSC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24.: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovák) 3–1 (Sós 2, Holman) 
Július 1.: DVSC–Kisvárda 3–0 (Könyves, Jovanovic, Vidmar)
Július 5.: DVSC–Cigánd 5–0 (Tisza, Vidmar, Nagy K., Djelmic, Varga K.)
Július 8.: DVSC–Szeged 2011 0–0 – az 55. percben villámlás miatt félbeszakadt
Július 8.: DVSC–Poli Timisoara (Temesvár, román) 4–0 (Sós, Takács T. 2, Mengolo)

A DIÓSGYŐRI VTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: 
június 14.
Edzőtábor: június 16–23., Dédestapolcsány
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24.: DVTK–Békéscsaba 2–0 (Fülöp, Vela)
Július 1.: DVTK–Tatran Presov (Eperjes, szlovák) 4–2 (Bacsa, Lipták, Makrai, Oláh)
Július 4.: DVTK–Lokomotíva Kosice (Kassa, szlovák) 2–0 (Ugrai 2)
Július 8., Győr: DVTK–Galatasaray (török) 0–2

A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 11. 
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 17., Kaposvár: Ferencváros–Slaven Belupo (Kapronca, horvát) 0–1
Június 21.: Ferencváros–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 1–0 (Bognár)
*Június 29., El-selejtező, 1. kör: Ferencváros–Jelgava (lett) 2–0 (Varga R. 2)
*Július 6., El-selejtező, 1. kör: Jelgava (lett)–Ferencváros 0–1 (Priskin)
*Július 13., El-selejtező, 2. kör: Ferencváros–Midtjylland (dán) 2–4 (Botka, Varga R.)

 

A HALADÁS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: június 19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24., Bük: Vasas–Haladás 3–1 (Mészáros K.)
Július 1., Szombathely, Király-kupa: Haladás–Paks 0–2
Július 1., Szombathely, Király-kupa: Haladás–Soproni VSE 0–1 
Július 7., Szombathely: Haladás–Soproni VSE 4–0 (Medgyes, Rácz, Rozzi, Petró)
Július 7., Monyorókerék (Eberau): Mattersburg (Nagymarton, osztrák)–Haladás 1–1 (Williams)

A MEZŐKÖVESD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: június 15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24., Újpest: Mezőkövesd–Gyirmót 4–1 (Novák, Veszelinovics, Köböl, Heffler N.)
Július 1.: Mezőkövesd–Balmazújváros 1–2 (Gohér)
Július 8.: Szolnoki MÁV–Mezőkövesd 1–4 (Vadnai, Strestík, Szalai A., Farkas D.)

A PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: június 15.
Edzőtábor: június 19–28., Telki
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 28., Telki: Paks–Honvéd 0–1
Július 1., Szombathely, Király-kupa: Haladás–Paks 0–2 (Bertus – 11-esből, Bartha)
Július 1., Szombathely, Király-kupa: Paks–Soproni VSE 1–0 (Fejős)
Július 5.: Paks–Cibalia Vinkovci (horvát) 3–4 (Bartha 2, Koltai)
Július 8.: Videoton–Paks 1–2 (Bartha, Báló)

A PUSKÁS AKADÉMIA FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 14.
Edzőtábor: június 25-től, Bad Zell (Ausztria)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 21.: Puskás Akadémia FC–FC Főnix 8–0 (Bacelic-Grgic 3, Csilus Á. 2, Diallo, Hegedűs J., Szakály P.)
Július 1., Grieskirchen: SV Ried (osztrák II.)–Puskás Akadémia FC 2–1 (Szakály P.)
Július 4., Perg: Linzer ASK (osztrák)–Puskás Akadémia FC 0–0
Július 7., Sankt Leonhard: Zlaté Moravce (Aranyosmarót, szlovák)–Puskás Akadémia 1–2 (Diallo, Molnár G.)

AZ ÚJPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA  
A felkészülés kezdete: június 12.
Edzőtábor:
június 21. – július 1., Aigen im Mühlkreis (Ausztria)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24., Prambachkirchen: Újpest–SV Ried (osztrák II.) 1–0 (Novothny)
Június 27., Ottensheim: Újpest–Apollon Limassol (ciprusi) 1–4 (Novothny)
Június 30., Raab: LASK Linz (osztrák)–Újpest 2–1 (Vorotovics)
Július 8.: Újpest–Vác FC 3–1 (Pauljevics, Novothny, Windecker)

A VASAS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: 
június 12.
Edzőtábor:
június 18–26., Bük
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 18., Telki: Vasas–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 2–1 (Kulcsár T., Remili – 11-esből)
Június 21., Kumberg: Sturm Graz (osztrák)–Vasas 3–4 (Benes, Vida M., Ádám – 11-esből, Murka)
Június 24., Bük: Vasas–Haladás 3–1 (Risztevszki, Saglik, Király B.)
*Június 29., Petah Tikva, El-selejtező, 1. kör: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Vasas 4–3 (Pavlov 2, Kulcsár T.)
*Július 6., Szusza-stadion, El-selejtező, 1. kör: Vasas–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 0–3
Július 9.: Dorog–Vasas 1–2 (Benes, Risztevszki)

A VIDEOTON FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 8.
Edzőtábor: június 12–21., Szentelek (Stegersbach, Ausztria)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 15., Gornja Radgona (Szlovénia): Videoton–KF Skënderbeu (albán) 1–0 (Scsepovics)
Június 18., Gyanafalva (Jennersdorf): Videoton–MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák) 3–0 (Scsepovics, Lazovics, öngól)
Június 21., Szentelek: Videoton–Inter Zapresic (horvát)  2–0 (Kovács I., Maric – mindkettő 11-esből)
Június 22., Dietersdorf am Gnasbach: Videoton–FK Rosztov (orosz) 1–0 (Scsepovics)
*Június 29., Felcsút, El-selejtező, 1. kör: Videoton–Balzan (máltai) 2–0 (Scsepovics, Lazovics)
*Július 4., 17.45, Paola, El-selejtező, 1. kör: Balzan (máltai)–Videoton 3–3 (Géresi, Scsepovics, Juhász)
Július 8.: Videoton–Paks 1–2 (Barczi)
*Július 13., Tallinn, El-selejtező, 2. kör: Nomme Kalju (észt)–Videoton 0–3 (Pátkai, Scsepovics 2 – mindkettőt 11-esből)

*-gal a tétmérkőzéseket jelöltük. 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.20 23:23:55

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Most aztán nem számít tabella, esély és légiósszám.

2017.10.19 12:04:29

Labdarúgó NB I PÓR KÁROLY

Radványi Miklós elment, a szlovák futballisták még egy kicsit maradnak – matyóföldi tanmese.

2017.10.20 00:23:18

Labdarúgó NB I KUN ZOLTÁN

NS-VÉLEMÉNY. A szurkoló érezhesse magát nyertesnek.

2017.10.19 16:24:50

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A Ferencváros játékosa elmondta, a derbi előtt mindig nyomasztó a hangulat, de igyekeznek oldani a feszültséget.

2017.10.18 18:33:41

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Aki eddig tíz meccsre ment ki egy évben, ezentúl menjen ki tizenkettőre!