Felkészülés: a PAFC győzelemmel távozott Ausztriából

2017.07.07. 23:50
Utolsó ausztriai edzőmeccsén a Puskás Akadémia labdarúgócsapata 2–1-re legyőzte a Zlaté Moravcét (Aranyosmarót) Sankt Leonhardban.

A szlovákiai csapat jutott vezetéshez a mérkőzés elején, ám pár perccel később jött az egyenlítés Ulysse Diallo révén. A második félidőben Molnár Gábor szerezte a győztes találatot a 81. percben.Ulysse Diallo révén. A második félidőben Molnár Gábor szerezte a győztes találatot a 81. percben.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Sankt Leonhard

FC Zlaté Moravce (Aranyosmarót, szlovák)–Puskás Akadémia FC 1–2
PAFC: Danilovics – Csilus Á., Heris, Vanczák, Spandler – Mevoungou – Prosser, Bacelic-Grgic, Balogh B., Szécsi – Diallo.
Csereként pályára lépett: Horvath, Hegedűs J., Márkvárt, Molnár G., Polonkai, Szakály P., Poór, Zsidai, Ewolo
A PAFC gólszerzői: Diallo, Molnár G.

A PUSKÁS AKADÉMIA FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 14.
Edzőtábor:június 25-től, Bad Zell (Ausztria)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 21.: Puskás Akadémia FC–FC Főnix 8–0 (Bacelic-Grgic 3, Csilus Á. 2, Diallo, Hegedűs J., Szakály P.)
Július 1., Grieskirchen:SV Ried (osztrák II.)–Puskás Akadémia FC 2–1 (Szakály P.)
Július 4., Perg: Linzer ASK (osztrák)–Puskás Akadémia FC 0–0
Július 7., Sankt Leonhard: Zlaté Moravce (Aranyosmarót, szlovák)–Puskás Akadémia 1–2 (Diallo, Molnár G.)