Felkészülés: tíz KTE-gól szünet után, tizennégy a vége

2013.06.29. 19:02
A Kecskeméti TE labdarúgócsapata kiütéses, 14–2-es győzelmet aratott a Bölcske ellen felkészülés mérkőzésen.

Az első félidő kétgólos kecskeméti vezetést hozott: a KTE, amely az edzésen ujjtörést szenvedő, így pár hetet kihagyó Antal Botond nélkül játszott, 4–2-re vezetett. A második játékrészre aztán bejött az első sor, és „szétcsapott”: a Kecskemét tíz gólt pakolt be negyvenöt perc alatt, így végül tizenkét gólos különbséggel győzött. A Kecskemétben két próbajátékos szerepelt a második félidőben, a szerb Ivan Jakovljevics és a macedón Gjorgji Tanusev.

A mérkőzés után a felkészülési nyitányt „tökéletesnek” értékelő Bekő Balázs vezetőedző a keret kicserélődéséről is beszélt.

„Több poszton akarunk még erősíteni, ezért 6-7 próbajátékost viszünk magunkkal az edzőtáborba. Vaskóval és Mohl Dáviddal megszakadtak a tárgyalások, pedig szerettük volna őket megtartani, így őket mindenképpen pótolnunk kell. Elsősorban magyar játékosokkal tárgyaltunk, de ha nincs más, külföldiekkel pótoljuk őket”

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
BÖLCSKE–KECSKEMÉTI TE-PHOENIX MECANO 2–14 (2–4)
KTE:
Verebélyi – Koszó, Gyagya, Póti, Farkas A. – Csillag, Patvaros, Tölgyesi, Gréczi – Kalmár, Csima. 2. félidő: Csala – Mogyorósi, Jakovljevics, Koszó, Forró – Tanusev, Savic, Nagy P. – Balázs Zs., Rajczi, Yannick