Férfi vízilabda: a Pro Recco nyerte meg az olasz bajnokságot

2010.06.09. 12:54
Címkék
A Pro Recco sikerével zárult az olasz férfi vízilabda-bajnokság 2009–2010-es kiírása. A Benedek Tibort is foglalkoztató csapat a finálé harmadik mérkőzésén 10–8-ra verte meg a Savonát, ezzel 3–0-ra nyerte meg az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcot.

A döntő harmadik mérkőzésén Benedek egy góllal vette ki a részét a sikerből. A klub másik két magyar játékosa, Madaras Norbert és Kásás Tamás nem játszhat a bajnokságban, csak az Euroligában. Amit ráadásul szintén a Recco nyert meg.

OLASZ BAJNOKSÁG 
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
Savona–Pro Recco 8–10 (1–4, 2–4, 2–1, 3–1)
 Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–0, a Pro Recco javára.
Legfrissebb hírek

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
4 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
29 perce

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
40 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
54 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
56 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
1 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
1 órája

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik