Short track: Somodi a 7., a leányváltó csúccsal döntős a junior-vb-n

UP-info utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2023.01.28. 20:01
Címkék
A short trackesek drezdai junior-világbajnokságának első napján Somodi Maja hetedik lett 1500 méteren, a leányváltó pedig országos csúcsot ért el.

Pénteken megkezdődött a rövid pályás gyorskorcsolyázók junior-világbajnoksága Drezdában. Az első napon a magyarok közül Somodi Maja bejutott az 1500 méter A-döntőjébe, melyben a hetedik helyen végzett. Ugyanezen a távon Major Dominik a B-döntőben volt érdekelt, és ottani győzelme után a nyolcadikként zárt. Somodi Maja bejutott az 1500 méter A-döntőjébe, melyben a hetedik helyen végzett.  Ugyanezen a távon Major Dominik a B-döntőben volt érdekelt, és ottani győzelme után a nyolcadikként zárt.

Remekül szerepelt a leányváltó is 3000 méteren, amely

Somodi Maja, Schönborn Melinda, Szigeti Dóra és Tóth Eszter felállásban az elődöntőben 4:15.310 perces új junior országos csúcsot ért el,

és bejutott a vasárnapi fináléba.

A részletes eredmények ITT érhetők el.

(Kiemelt képen balról: Somodi Maja, Schönborn Melinda, Szigeti Dóra és Tóth Eszter Forrás: MOKSZ)
 

Legfrissebb hírek

Fradi: irány a legjobb 16!; Nyéki Balázs szerint ez minden idők legerősebb BL-je

E-újság
5 órája

Csütörtöki sportműsor: El-rájátszás-meccset játszik az FTC; a férfi kézi BL-ben pályára lép a Veszprém

Minden más foci
5 órája

Hosszabbítás után az amerikaiak is a négy között a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
6 órája

A BVSC női vízilabdacsapata egyetlen góllal nyert Dunaújvárosban

Vízilabda
6 órája

Liverpooli örökségek – Csinta Samu publicisztikája

Angol labdarúgás
6 órája

Farkaskaland Razgradban – Malonyai Péter jegyzete

Európa-liga
6 órája

Hét magyar gól a Thüringer HC-ben – kézilabdakörkép

Kézilabda
6 órája

Az Arsenal a 94. percben kapott góllal bukott pontokat az utolsó Wolves ellen az előrehozott bajnokin

Angol labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik