Férfi kézi: második lett Németországban az ifiválogatott

B. V. utanpotlassport.huB. V. utanpotlassport.hu
2021.08.01. 17:56
Címkék
A második helyen végzett a hét végi, németországi felkészülési tornán az ifjúsági fiú kézilabda-válogatott; Kárpáti Krisztián együttesét csak a házigazdák múlták felül.

A múlt hét végén Balatonbogláron fogadta a szerbeket és a spanyolokat a korosztályos Európa-bajnokságra építkező ifjúsági fiú kézilabda-válogatott. Akkor az előbbi riválist legyőzte, az utóbbitól viszont kikapott a magyar csapat.

Fotó: Tompos Gábor/NEKA
Fotó: Tompos Gábor/NEKA

 •  Fotó: Tompos Gábor/NEKA

Ezen a hétvégén a németországi felkészülési torna szerepel a programban, amely a mieink szemszögéből két győzelemmel és egy vereséggel zárult. A hollandokat 33–22-re, a svájciakat 33–26-ra múlták felül, míg a házigazda ellen 33–28-as vereséget szenvedtek.

Az augusztus 12-én kezdődő horvátországi Eb csoportkörében a csoportkörben a svédekkel, a spanyolokkal és az izraeliekkel találkoznak Kárpáti Krisztián játékosai, ám addig még vár rájuk egy dupla edzőmeccs a szlovének ellen.

További korosztályos híreinkKÉZILABDÁBANa sportági aloldalunkon.

 

Legfrissebb hírek

„Ausztriának nincsenek Szoboszlai Dominikjai vagy Kerkez Milosai”

Foci vb 2026
24 perce

Haiti kiütötte Új-Zélandot, a Fradi most bemutatkozó csatára is lőtt egy gólt

Foci vb 2026
53 perce

Kinevezte új vezetőedzőjét a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

NHL: idegenbeli Vegas-sikerrel indult a csata a Stanley-kupáért

Amerikai sportok
1 órája

Lenny Joseph: A Fradiban viselt cipőmben játszom a világbajnokságon

Foci vb 2026
2 órája

Szerdai sportműsor: Eb-elődöntőt játszik a magyar minifutball-válogatott

Minden más foci
9 órája

Lenny Joseph Fradi-cipőben játszik a vb-n; Veszprém: 30!

E-újság
9 órája

Gurulnak a gyógyszerek – Malonyai Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
9 órája
Ezek is érdekelhetik