Tokió 2020: Djokovics vegyes párosban sem jutott be a fináléba

MTI/ CS. M.MTI/ CS. M.
2021.07.30. 15:36
Novak Djokovics vegyes párosban is lemaradt a döntőről (Fotó: AFP)
Novak Djokovics a férfi egyes után vegyes párosban is elveszítette az elődöntőt a tokiói olimpia teniszversenyében pénteken.

Az egyesben világranglista-vezető szerb játékos Nina Sztojanovics oldalán két szoros szettben, 1 óra 46 perces mérkőzésen kapott ki az orosz Jelena Vesznyina, Aszlan Karacev duótól. A másik ágon az ugyancsak orosz Anasztaszija Pavljucsenkova, Andrej Rubljov kettős döntő rövidítésben győzte az ausztrál Ashleigh Barty, John Peers párost. A negyedik helyen kiemelt duó 1 óra 43 perc alatt nyert.

A döntőt és a bronzmérkőzést vasárnap rendezik.

TOKIÓ 2020
TENISZ, VEGYES PÁROS
ELŐDÖNTŐ

Jelena Vesznyina, Aszlan Karacev (orosz)–Novak Djokovics, Nina Sztojanovics (szerb) 7:6 (7–4), 7:5
Anasztaszija Pavljucsenkova, Andrej Rubljov (orosz, 4.)–Ashleigh Barty, John Peers (ausztrál) 5:7, 6:4, 13–11 – döntő rövidítés