Élő
TOVÁBB AZ ÉLŐ HÍRFOLYAMRA
Napi top beszámolók
Szeptember 22., Szerda
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
19
20
21
22
23
TOVÁBB A BESZÁMOLÓKHOZ
A győztesek

ARANYÉRMESEK

Kozák, Csipes, Kárász, Bodonyi - Kajak-kenu (női kajak négyes 500 méter)
Tótka Sándor - Kajak-kenu (férfi kajak egyes 200 méter)
Lőrincz Tamás - Birkózás (kötöttfogás 77 kg)
Kopasz Bálint - Kajak-kenu (férfi kajak egyes 1000 méter)
Milák Kristóf - Úszás (férfi 200 m pillangó)
Szilágyi Áron - vívás (kard egyéni)

EZÜSTÉRMESEK

Csipes Tamara - Kajak-kenu (női kajak egyes 500 méter)
Rasovszky Kristóf - Úszás (férfi 10 km)
Tovább a teljes dicsőségtablóra
1Egyesült ÁllamokUSA394133
2KínaCHN383218
3JapánJPN271417
4Nagy-BritanniaGBR222122
5Orosz csapatROC202823
6AusztráliaAUS17722
...
15MagyarországHUN677
Tovább a teljes éremtáblára

Dicsőségtabló

Dicsőségtabló, magyar érmek Tokióból - ezt az oldalt szeretnénk minél többször frissíteni az olimpia alatt! Itt láthatja azokat, a hazánkat képviselő sportolókat, akik egyénileg, vagy csapatként éremmel térhetnek haza a tokiói olimpiáról.

ARANYÉRMESEK

Kozák, Csipes, Kárász, Bodonyi

Kajak-kenu (női kajak négyes 500 méter)

Tótka Sándor

Kajak-kenu (férfi kajak egyes 200 méter)

Lőrincz Tamás

Birkózás (kötöttfogás 77 kg)

Kopasz Bálint

Kajak-kenu (férfi kajak egyes 1000 méter)

Milák Kristóf

Úszás (férfi 200 m pillangó)

Szilágyi Áron

vívás (kard egyéni)

EZÜSTÉRMESEK

Csipes Tamara

Kajak-kenu (női kajak egyes 500 méter)

Rasovszky Kristóf

Úszás (férfi 10 km)

Lőrincz Viktor

Birkózás (kötöttfogás 87 kg)

Berecz Zsombor

Vitorlázás (finndingi)

Varga Ádám

Kajak-kenu (férfi kajak egyes 1000 méter)

Milák Kristóf

Úszás (férfi 100 m pillangó)

Siklósi Gergely

Vívás (férfi párbajtőr egyéni)

BRONZÉRMESEK

Férfi válogatott

Vízilabda

Női válogatott

Vízilabda

Hárspataki Gábor

Karate (férfi 75 kg)

Kovács Sarolta

Öttusa (női egyéni)

Kozák Danuta, Bodonyi Dóra

Kajak-kenu (női kajak kettes 500 méter)

Tóth Krisztián

Cselgáncs (férfi 90 kg)

Decsi, Gémesi, Szatmári, Szilágyi

Vívás (férfi kardcsapat)

4. HELYEZETT

Nádas Bence, Kopasz Bálint

Kajak-kenu (férfi kajak kettes 1000 méter)

Kozák Danuta

Kajak-kenu (női kajak egyes 500 méter)

Csizmadia Kolos

Kajak-kenu (férfi kajak egyes 200 méter)

Olasz Anna

Úszás (női 10 km)

Csipes Tamara, Medveczky Erika

Kajak-kenu (női kajak kettes 500 méter)

Kapás Boglárka

Úszás (női 200 m pillangó)

Kenderesi Tamás

Úszás (férfi 200 m pillangó)

Vas Kata Blanka

Kerékpározás (női hegyikerékpár)

Márton Anna

Vívás (női kard egyéni)

Verrasztó Dávid

úszás (400 m vegyes)

5. HELYEZETT

Muszukajev Iszmail

Birkózás (szabadfogás 65 kg)

Balla Virág, Takács Kincső

Kajak-kenu (női kenu kettes 500 méter)

Szőke Alex

Birkózás (kötöttfogás 97 kg)

Telegdy Ádám

Úszás (férfi 200 m hát)

Bohus, Milák, Németh, Szabó

Úszás (4x100 méteres gyorsváltó)

Pupp Réka

Cselgáncs (női 52 kg)

Péni István

Sportlövészet (férfi légpuska)

Hosszú Katinka

Úszás (női 400 m vegyes)

Salim Omar

Tékvandó (férfi 58 kg)

6. HELYEZETT

Marosi Ádám

Öttusa (férfi egyéni)

Lucz Dóra

Kajak-kenu (női kajak egyes 200 méter)

Mihályvári-Farkas Viktória

Úszás (női 400 m vegyes)