MTI
2016.08.21 23:21 Frissítve: 2016.08.22 02:11

Tenisz: Karolína Plísková nyert, Serena marad az élen

A cseh Karolína Plísková két sima játszmában legyőzte a német Angelique Kerbert a cincinnati kemény pályás tenisztorna női versenyének vasárnapi döntőjében.

Angelique Kerber (balra) és Karolína Plísková (Fotó: Reuters)

A másodikként rangsorolt Kerber győzelme esetén a világranglista élére állt volna, de így sorozatban a 184. héten is Serena Williams nevével kezdődik majd a rangsor.

A 15. helyen kiemelt Karolína Plísková pályafutása hatodik, idei második sikerét ünnepelhette WTA-tornán.

WTA-TORNA, CINCINNATI (2 503 250 dollár, kemény pálya)
DÖNTŐ

Ka. Plísková (cseh, 15.)-Kerber (német, 2.) 6:3, 6:1

2023.02.03 12:43:08

Tenisz nemzetisport.hu

Piros Zsombor sikere után nem jött össze az újabb magyar győzelem.

2023.02.03 12:23:33

A magyar teniszező a második szettben kis híján háromgémes hátrányba került, végül 6:3-ra azt is behúzta.

2023.01.29 21:25:03

NS-VÉLEMÉNY. Az új generáció nem rúgta rá az ajtót a legendákra.

2023.01.29 08:57:54

A szerb klasszis alig három óra alatt nyert a görög ellen, ezzel pedig gyakorlatilag mindent vitt.

2023.01.28 13:43:35

Az Australian Open meglepetésembere tudja: Kordáéknál „kötelező” a melbourne-i Grand Slam-siker.