
Bondár párosban is búcsúzott Bad Homburgban (Fotó: AFP)
Bondár Anna és Greet Minnen párosának az első forduló jelentette a végállomást a 252 ezer dollár (mintegy 95.5 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztornán Bad Homburgban.
A magyar, belga kettős a nyolcaddöntőben a Tereza Mihalíková, Aljakszandra Szasznovics szlovák, fehérorosz duóval találkozott, és két játszmában maradt alul.
Bondár egyéniben vasárnap ugyancsak az első körben búcsúzott, miután három szettben kikapott az amerikai Ann Litől.
WTA-TORNA, BAD HOMBURG
PÁROS, 1. FORDULÓ
Tereza Mihalíková, Aljakszandra Szasznovics (szlovák, fehérorosz)–Bondár Anna, Greet Minnen (magyar, belga) 6:3, 7:5
(MTI)
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik




