Tenisz: az első kiemelt Badosa is kiesett Tokióban

2022.09.21. 14:35
Címkék
A második helyen kiemelt Caroline Garcia után az elsőként rangsorolt Paula Badosa is kiesett a Tokióban zajló, 758 ezer dollár (303 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán – adott róla hírt az MTI.

A világranglistán negyedik spanyol játékos a kínai Cseng Csin-ven (36.) ellen lépett pályára, és esélye sem volt a sikerre, két sima szettben szenvedett vereséget.

WTA 500-AS TORNA, TOKIÓ (757 900 dollár, kemény pálya)
1. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)

Szamszonova (orosz)–Ribakina (kazah, 8.) 6:2, 6:4

2. FORDULÓ (a 8 közé jutásért)
Cseng Csin-ven (kínai)–Badosa (spanyol, 1.) 6:3, 6:2
Liu (amerikai)–Mertens (belga) 6:4, 6:1
Csang Suaj (kínai)–Garcia (francia, 2.) 4:6, 7:6 (7–5), 7:6 (7–5)
Muguruza (spanyol, 3.)–Papamihail (görög) 6:4, 6:2

Legfrissebb hírek

Messi lehagyta Klosét, meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját

Foci vb 2026
2 perce

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
4 perce

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben

Foci vb 2026
10 perce

Vezet Argentína, Messi most már egyedüli gólrekorder lett

Foci vb 2026
17 perce

Videó: így nem lett Messi egyedül vb-gólrekorder – tizenegyesből

Foci vb 2026
29 perce

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
47 perce

Elkezdődött Argentína és Ausztria összecsapása!

Foci vb 2026
1 órája

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik