Tenisz: az első kiemelt Badosa is kiesett Tokióban

2022.09.21. 14:35
Címkék
A második helyen kiemelt Caroline Garcia után az elsőként rangsorolt Paula Badosa is kiesett a Tokióban zajló, 758 ezer dollár (303 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán – adott róla hírt az MTI.

A világranglistán negyedik spanyol játékos a kínai Cseng Csin-ven (36.) ellen lépett pályára, és esélye sem volt a sikerre, két sima szettben szenvedett vereséget.

WTA 500-AS TORNA, TOKIÓ (757 900 dollár, kemény pálya)
1. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)

Szamszonova (orosz)–Ribakina (kazah, 8.) 6:2, 6:4

2. FORDULÓ (a 8 közé jutásért)
Cseng Csin-ven (kínai)–Badosa (spanyol, 1.) 6:3, 6:2
Liu (amerikai)–Mertens (belga) 6:4, 6:1
Csang Suaj (kínai)–Garcia (francia, 2.) 4:6, 7:6 (7–5), 7:6 (7–5)
Muguruza (spanyol, 3.)–Papamihail (görög) 6:4, 6:2

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
14 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
14 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
27 perce

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
38 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
46 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
52 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
53 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
59 perce
Ezek is érdekelhetik