H. D. 2020.09.28 23:39 Frissítve: 2020.09.28 23:46

Roland Garros: bravúr a javából, Fucsovics legyőzte Medvegyevet

A világarnglista 63. helyén álló Fucsovics Márton a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában 6:4, 7:6, 2:6, 6:1-re legyőzte a viadal 4. kiemeltjét, a világranglista 5. helyén álló orosz Danyiil Medvegyevet. A magyar teniszező a spanyol Albert Ramos-Vinolasszal találkozik a következő körben.

ROLAND GARROS, PÁRIZS (18 209 040 euró, salak)
1. FORDULÓ (a 64 közé jutásért)
FÉRFIAK

Fucsovics Márton–Danyiil Medvegyev (orosz, 4.) 6:4, 7:6, 2:6, 6:1

RÉSZLETEKRŐL IDE KATTINTVA OLVASHAT!

2020.10.26 21:47:56

Tenisz KLEIN RON

NS-VÉLEMÉNY. Ha valaki a legnagyobb bajban nyújt segítő kezet.

2020.10.13 12:07:25

A sportág érdeke, hogy a három zseni minél több emlékezetes párharcot vívjon egymással.

2020.10.10 10:18:49

Tenisz T. D.

Djokovics próbálkozott, de nem volt ellenszere • A salakkirály a 20. GS-tornáját nyerte, beérte Federert.

2020.10.11 10:38:41

Tenisz HATÁR DÁVID

Akadozott a gépezet, de a magyar, francia páros a negyedik GS-győzelmét is megszerezte.

2020.10.11 10:02:40

Iga Swiatek nyáron érettségizett le, sokszor edzett hajnalban, agresszív taktikájával pályafutása első GS-trófeáját emelhette a magasba.