Téli olimpia: három spanyol város pályázik a 2022-es játékokra

2009.10.08. 16:01
Címkék
Zaragoza, Huesca és Jaca közösen pályázná meg a 2022-es téli olimpia rendezésének jogát.

José Angel Biel, Északkelet-Spanyolország alelnöke elmondta, Aragónia tartomány, ahová a három város tartozik, a kormánnyal és a Spanyol Olimpiai Bizottsággal együttműködne, hogy a pályázat sikeres legyen.

A spanyolok a 2018-as olimpiát nem pályázzak meg, mivel véleményük szerint nem adják kétszer egymás után európai városnak a jogot. 2014-ben ugyanis az oroszországi Szocsiban lesznek az olimpiai játékok.

Legfrissebb hírek

Curacao szenzációs videóval hangol a sorsdöntő meccsre Elefántcsontpart ellen

Foci vb 2026
1 perce

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
7 perce

Marozsán elődöntős a mallorcai tenisztornán

Tenisz
13 perce

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
21 perce

Erste Liga: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC

Jégkorong
31 perce

Még szerencse, hogy van Gabriel

Foci vb 2026
41 perce

Kajak-kenu: a szövetségi kapitányok kijelölték a kanadai vk-ra utazó magyar csapatot

Kajak-kenu
48 perce

A kapura lövések és a gólok száma is növekszik az ivószünet után

Foci vb 2026
51 perce
Ezek is érdekelhetik