Téli olimpia: három spanyol város pályázik a 2022-es játékokra

2009.10.08. 16:01
Címkék
Zaragoza, Huesca és Jaca közösen pályázná meg a 2022-es téli olimpia rendezésének jogát.

José Angel Biel, Északkelet-Spanyolország alelnöke elmondta, Aragónia tartomány, ahová a három város tartozik, a kormánnyal és a Spanyol Olimpiai Bizottsággal együttműködne, hogy a pályázat sikeres legyen.

A spanyolok a 2018-as olimpiát nem pályázzak meg, mivel véleményük szerint nem adják kétszer egymás után európai városnak a jogot. 2014-ben ugyanis az oroszországi Szocsiban lesznek az olimpiai játékok.

Legfrissebb hírek

Vinícius: Ancelotti tartozik nekem egy ajándékkal, mert nem hitte, hogy fejjel is tudok gólt szerezni

Foci vb 2026
8 perce

Hakimi és Vinícius Júnior lettek a C-csoport 3. fordulójának meccs emberei

Foci vb 2026
17 perce

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét

Foci vb 2026
27 perce

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
58 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
1 órája

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik