Műkorcsolya Eb: huszadik lett a magyar páros a nyitó napon

MTI MTIMTI MTI
2010.01.19. 22:19
Címkék
A huszadik helyen áll a Hecht Victoria, Trefil Kristóf magyar műkorcsolyázó páros, miután a keddi nyitó napon rövidprogramjukat 29.34 pontra értékelték a bírák az észtországi Tallinnban zajló Európa-bajnokságon.

A magyar duó, mivel nem végzett a legjobb 16 között, így szerdán nem mutathatja be a kűrjét. Legutóbb 40 évvel ezelőtt, 1970-ben indult magyar páros Európa-bajnokságon.

A legkedvezőbb pozícióból a háromszoros Európa- és kétszeres világbajnok német Aliona Savchenko és Robin Szolkowy folytathatja, ők a viadal honlapja szerint 74.12 pontot kaptak keddi produkciójukra. A második és harmadik helyen az orosz Juko Kavaguti, Alekszander Szmirnov és a Marija Muhortova, Makszim Trankov kettős áll.

Az Európa-bajnokság szerda délelőtt a férfiak rövid programjával folytatódik, majd délután a párosok versenye a kűrrel zárul.

Legfrissebb hírek

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
6 perce

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott

Egyéb egyéni
15 perce

A Como érvényesítette az opciót, Bősze Levente az olasz klubban marad

Légiósok
17 perce

Honvéd: újabb légiós érkezett, ezúttal a spanyol harmadosztályból

Labdarúgó NB I
23 perce

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
25 perce

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
47 perce

Szon Hung Min miatt bojkottálják a hazai sajtót a dél-koreai játékosok

Foci vb 2026
53 perce

Burián Gergely: Kell még egy-két nap, mire felfogom, hogy BL-t nyertem

Vízilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik