31 Cikk
Archiv cikkek
2008.10.23. 02:03

Megcsípné a Győrt a Loki

Az elmúlt 15 évben a női kézilabda-bajnokságban három csapat – FTC (7), Dunaferr (5), Győr (3) – szerzett aranyérmet, de a jelenlegi küzdelemsorozat eddigi eredményeiből arra lehet következtetni, hogy a DVSC-Aquaticum is csatlakozik az aranyvadászokhoz.
2008.04.14. 01:07

A győri trilógia első része

A papírformának megfelelően a Győr nyerte meg a Halászi Takarék Női Magyar Kupa négyes döntőjét. Az Audi ETO KC meggyőző játékkal verte meg 30–20-ra a Dunaferrt, ám mégsem felhőtlen a Rába-partiak öröme, mert Görbicz Anita jobb bokája a második félidőben megsérült.
2008.04.13. 00:58

A Győr hozta a kötelezőt

A Győri Audi ETO KC a vártnál nagyobb csatában gyűrte le a Budapest Bank FTC-t, így a házigazda játssza vasárnap a Halászi Takarék Magyar Kupa döntőjét a Dunaferr ellen.
2007.11.13. 23:09

Ez presztízscsata lesz

A női európai kupákban sikeresen menetelő DVSC és Győr szerdán bajnoki rangadón csap össze Debrecenben. A mezőny egyetlen pontveszteség nélküli csapatának, a Győri Audi ETO-nak nagyon össze kell szednie magát, hiszen debreceni vendégjátéka ebben az idényben az első jelentős idegenbeli NB I-es megméretése lesz.
2007.08.27. 00:01

Feloldhatatlan ellentét?

Róth Kálmán nem betegsége miatt hiányzott a Kulcsár Anita-emléktorna döntőjéről! Az MK-győztes, bajnoki ezüstérmes Győri Audi ETO szakvezetője a játékosokkal került összetűzésbe, ezért nem utazott el Dunaújvárosba.
2007.08.21. 12:49

Kiélezett végjáték és számmisztika

Veretlenül lett második a magyar női kézilabda-válogatott a Pannon-kupán, Németh András csapata kiütötte a lengyeleket, s döntetlent játszott a legutóbbi vb ezüstérmesével, Romániával, illetve a világbajnok oroszokkal.
2007.08.18. 23:51

Nagy kár a végjátékért

A félidőben még 19–12-re vezetett a magyar együttes Oroszország ellen, ám öt másodperccel a vége előtt egyenlített a világbajnok, így megnyerte a Pannon-kupát.
2007.08.13. 23:26

Finomhangolás, aztán mini vb

Bár még néhány hét hátravan a nyárból, a magyar női válogatott tagjai már a téli napokra készülnek. A keret ezen a héten folytatja közös gyakorlását a decemberi, franciaországi világbajnokságra: Németh András csapata előbb Tatán edzőtáborozik, majd csütörtöktől szombatig Pápán és Győrött a Pannon-kupán szerepel.