16 Cikk
Kosárlabda
2015.11.22. 21:07

Férfi kosár: Hangáék vették el a Barcelona veretlenségét

Légiós kosárlabdázóink közül Hanga Ádám és Perl Zoltán is győzelemnek volt részese. A Laboral Kutxa egy nagyon fordulatos mérkőzésen, hosszabbításban verte meg a listavezető Barcelonát, Hanga fontos kosarakat szerzett, míg Perl most némileg pontatlanabb volt a befejezéseknél, ám szezoncsúcsot szállított gólpasszokban, s újra rengeteget játszott.
Archiv cikkek
2008.04.15. 00:45

Görbicz nélkül a BL-ben

A vasárnapi MK-döntőben (Győri Audi ETO–Dunaferr NK 30–20) bokasérülést szenvedett Görbicz Anita, a sorozatban negyedik hazai kupasikerüket arató győriek egyik vezéregyénisége, akinek felépülése három-öt hétig tarthat.
2007.08.27. 23:15

Az edző önként távozott

Nem kellett megvárni a keddi elnökségi ülést, de még a szponzorokkal való egyeztetést sem, Róth Kálmán, az ETO női csapatának legsikeresebb edzője (két bajnoki arany, három MK-győzelem) elébe ment az eseményeknek: hétfőn reggel bejelentette, hogy felbontja szerződését.
2007.02.12. 23:57

Több mint tévedések sorozata

A viszontagságos utazás után hiába fordított Norvégiában a hajrában az ETO, végül a lett bírópáros hathatós segítségével 30–29-re a Trondheim nyert.
Magyar válogatott
2003.11.19. 21:02

Szebb búcsúban reménykedtek

A búcsúmérkőzések sajátossága, hogy az idő előrehaladtával szívesen emlékszünk vissza rájuk. Minden bizonnyal ez lesz a Csepelen rendezett Észtország elleni U21-es találkozónak is a sorsa, ám az is valószínű, hogy a szerdai kilencven perc nem a hangulata miatt marad meg a futballistákban és a vezetőkben. Szándékosan nem nézőket említettünk, ugyanis a stadionban alig akadt szurkoló.
Utánpótlás
2003.10.10. 22:01

Fájó vereség – búcsú az Eb-től

Ritkán látható jó iramú meccset vívtunk. A kispadon úgy éreztem, hogy döntetlen körüli eredmény születhet. A játékosaim mindent megtettek azért, hogy megfosszák veretlenségétől a lengyel csapatot, ám a döntő helyzetekben sajnos mi hibáztunk, a riválisunk viszont nem."
Labdarúgó NB I
2003.07.24. 21:59

Akiknek szívügyük a futball

Aki látta a mérkőzést, abban örökre megmarad az a kép, amikor Marc-Vivien Foé a Kolumbia elleni mérkőzés 72. percében összeesett, majd az életét vesztette.
2002.11.21. 00:26

U21 - Rengeteg helyzet kimaradt

"Korántsem mindegy, hogy milyen szájízzel zárjuk ezt az esztendőt  mondta a találkozó előtt Róth Antal, a magyar csapat szövetségi edzője, így ha valakinek esetleg voltak kétségei afelől, hogy az U21-es válogatott tagjainak, szakvezetőinek mindegy, mi lesz a mérkőzés végeredménye, az megnyugodhatott. A fiatalok legutóbbi fellépése győzelemmel zárult Kecskeméten, San Marino együttese ellen.
2002.09.28. 22:15

Lengyel Ferenc gólja döntött

Amire két héttel ezelőtt kevesen számítottak Sopronban, az bekövetkezett. A Matáv csapata, ha nem is jó pozícióból, de ugyanannyi ponttal várhatta a szombati összecsapást, mint a Dunaferr. A Komjáti András által dirigált alakulat időközben ugyanis legyőzte a Békéscsabát és a Videotont, illetve döntetlent játszott a bajnok ZTE-vel, így az Újvároshoz hasonlóan nyolc ponttal várhatta a szombati játéknapot. Emiatt nem lehetett azt mondani, hogy a hazaiak voltak az abszolút favoritjai a kilencven percnek, főképp nem, ha valaki felidézte a piros-fehérek legutóbbi otthoni, Kispest-Honvéd elleni fellépését.