17 Cikk
Archiv cikkek
2008.04.24. 00:11

Elmaradt a varázslat

„A támadófutball diadala” – hallhattuk lépten-nyomon a meccset megelőző napokban a szerda esti Barcelona–Manchester United Bajnokok Ligája-találkozóval kapcsolatban, sőt néhányan egyenesen a csapatok legutóbbi két találkozóján született 3–3-as végeredmény megismétlődését jósolták. A kilencven perc során azt figyeltük, mi valósul meg a beígért káprázatból.

Lehetetlen küldetés?

Olyan feladat vár jövő szerdán a Liverpoolra, amibe Rafa Benítez menedzser edzősködése idején eddig rendre beletört a bicskája: gólt kell szereznie a Chelsea otthonában. A spanyol mesterrel a „vörösök” nyolcból nyolc alkalommal távoztak úgy a Stamford Bridge-ről, hogy nem szereztek gólt.
2008.03.28. 23:15

Barátságtalan meccsek

A közelgő svájci-osztrák rendezésű Európa-bajnokságot szem előtt tartva a tornán érintett csapatok felkészülési mérkőzésen tették próbára erejüket, és a szerdai találkozók végkimenetele nem minden válogatottnál ad okot a bizakodásra. A világbajnok olaszok például ha pofont nem is, de figyelmeztető fricskát (1–0) kaptak a spanyoloktól.
2008.02.09. 23:46

Fantasztikus pécsi csapat

Többször is tíz pont feletti előnynyel vezetett a szívvel-lélekkel küzdő baranyai csapat, majd a hajrában Vajda Anna és Fegyverneky Zsófia büntetőivel 58–55-re győzött.
2007.11.16. 16:39

És léteznek még csodák!

Egy félidőn keresztül győztesnek tűnt a litván bajnok, aztán megtalálta régi önmagát a MiZo Pécs 2010, és varázslatos játékkal legázolta a jóval esélyesebb TEO Vilniust.
2007.05.16. 23:52

Parádézó cserék

Harmadik negyedbeli elsöprő sorozatának – és parádézó cserejátékosainak – köszönhetően a Pécs hazai pályán kiegyenlítette a Szolnok elleni elődöntő állását.
2007.04.26. 23:27

Homályból a fényre

Aligha íródik a sportág történetének aranylapjaira a Pécs–Szeged bajnoki elődöntő első összecsapása – mindenesetre a várt magabiztossággal szerzett lépéselőnyt a címvédő.
2007.03.30. 01:48

Elsöprő lendület

Rangadónak indult, aztán viszonylag sima meccs lett belőle: a MiZo-Pécs otthonában ugyanolyan magabiztosan verte meg a BSE-ESMA csapatát, mint nem is olyan régen a Városmajorban…
2006.12.01. 01:25

Megizzadtak a két pontért

Szokatlanul kemény ellenállásba ütközött oroszlánbarlangjában a MiZo Pécs csapata, de óriási lelkesedéssel értékes győzelmet aratott spanyol riválisával szemben.