21 Cikk
Archiv cikkek
2009.07.27. 02:10

Megvan az első hely

Három nap, három ellenfél, három győzelem – ez lett az alakulófélben lévő magyar férfiválogatott mérlege a Radisson-Birdland-Pannon-kupán.
2009.07.18. 23:42

Más kezdők, más meccs

A magyar férfiválogatott szombaton Bükön nem tudta megismételni pénteki zalaegerszegi remek játékát, de a jelentős játékerőt képviselő bosnyákoktól elszenvedett hatpontos vereség miatt egyáltalán nincs ok a szégyenkezésre. Sőt: azért egyértelműen dicséret illeti Mészáros Lajos együttesét, hogy 17 pontos hátránynál sem omlott össze, végig volt tartása.
2009.04.16. 01:04

Megrázta magát a címvédő

Rendkívül kosárgazdag, fordulatos mérkőzésen a több jó egyéni teljesítményt felvonultató és a büntetőket jóval hatékonyabban dobó Falco ha nehezen is, de két vállra fektette az Albacomp gárdáját. A fehérváriak számára így elúszott az alapszakaszelsőség, míg a szombathelyiek akár a negyedik helyre is befuthatnak.
2009.02.27. 02:01

Jobban hajrázott a Falco

Hiába vezetett a roppant taktikusan játszó Sopron 34 percen át Szombathelyen, a szomszédvárak rangadóját a remekül hajrázó, a szerencsével sem hadilábon álló Falco nyerte meg 75–71-re.
2007.12.17. 02:21

Tovább menetel a Falco

A Falco két legyet ütött egy csapásra: pótolta a kiesett légiós centerét, Mikalai Aliakszejevet, és megőrizte az első helyét a tabellán.
2007.12.12. 23:15

Megtették a magukét

A második és a harmadik negyedben szerzett előnyét kis nehézségek árán a hajrában is megőrizte a Falco, amely így magabiztosan győzte le az Albacompot.
2006.11.17. 01:15

Elégedett szakvezetők

Falco-KC Szombathely - Debreceni Vadkakasok 96–82 A Falco a nap egyetlen bajnokiján érvényesítette a papírformát, és megverte a segédedzőjét, a negyvenesztendős Walke Károlyt is a kezdőcsapatban bevető vendégét.