RÁCZ PÉTER (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

15 Cikk
Archiv cikkek
2009.07.13. 00:54

A Római új császárnője

Pályafutása harmadik WTA-Pályafutása harmadik WTAtornagyőzelmét szerezte Szá-tornagyőzelmét szerezte Szávay Ágnes, miután majdnem vay Ágnes, miután majdnem kétórás csatában 2:6, 6:4, kétórás csatában 2:6, 6:4, Schnydert. Ági több mint más-Schnydert. Ági több mint másfél év után nyert újra rangos fél év után nyert újra rangos viadalt.viadalt.
2009.03.31. 22:59

Ez a csoda egy napig tartott

Úgy látszik, két óri-Úgy látszik, két órimár sok lett volna a jóból: Szávay Ágnes a jóból: Szávay Ágnes a Ivanovicsot még legyőz-Ivanovicsot még legyőzte vasárnap, de hétfőn már nem bírt a 2009-es esztendő egyik legjobb for-esztendő egyik legjobb forfehérorosz Viktorija Azarenkával. fehérorosz Viktorija Azarenkával. A magyar játékosnak csak fel-A magyar játékosnak csak fellángolásai voltak a mérkőzésen, lángolásai voltak a mérkőzésen, visszatalálni korábbi önmagához. Most majd’ egy hónap pihenő kö-Most majd’ egy hónap pihenő következik a számára.vetkezik a számára.
2008.12.06. 23:27

Elfáradt a Fradi

Az Eger legyőzése után nem sikerült az újabb bravúr a Fradinak, a Vasas nyert (10–7) a Népligetben.
2008.04.26. 01:42

Mestermunka volt

Győzött a Vasas az Eger elleni döntő második meccsén – méghozzá jó játékkal, így önbizalommal telve utazhat a hétfő esti harmadik felvonásra a trónkövetelő otthonába.
2007.06.22. 23:38

Írj alá, hogy játszhass!

Egész sor MTK-játékosnak jár le a szerződése 2008 nyarán, ám a vezetők nagyon szeretnék, ha már most hosszabbítanának. Az egyik futballista szerint óriási nyomás alatt vannak, hiszen aki nem ír alá, az nem is futballozhat a következő szezonban.
2006.11.21. 00:23

A tinicsapat lett az őszi első

Gyengén kezdett az MTK, a vendég Győr több helyzetet is kidolgozott. A második félidőben azonban magára talált Garami József csapata, és megnyerte a mérkőzést. Ezzel az MTK már őszi első – bár a tavaszról előrehozott fordulók miatt még telelhet a második helyen.
Labdarúgó NB I
2004.05.12. 22:27

Most a játékvezetőt átkozták

Rangadó volt ez, már persze, ha a helyezéseket nézzük. Ám ebben a furcsa magyar futballközegben már nyílt titok, hogy az MTK tulajdonképpen egyik búcsúmeccsét játssza a másik után.
2003.11.22. 21:19

Dragóner Attila pontot mentett

"Óvatos első félidőt láthatott a közönség, bár ebben az időszakban mi vezettünk" - "A szünet után feljavultunk, és Dragóner fejes gólja után azt hittem, győztesen távozunk"
2003.04.06. 00:08

Az FTC nyerte az alapszakaszt

Az alapszakasz utolsó fordulójára alaposan belehúzott a már elbúcsúztatott tél: vacogtató hideg és sűrű zápor rontotta a meccsre igyekvő emberek hangulatát. Újra előkerültek a kabátok, a meleg pulóverek és a kalapok, bár az is igaz, hogy nem jöttek ki túl sokan a szombati találkozóra. Idősebb ferencvárosi drukkerek jegyezték meg immár sokadszor a meccs előtt, hogy néhány éve elképzelhetetlennek tűnt, hogy ha a Fradi az élmezőnyben van, akkor nincs tízezer szurkoló a lelátón& Most szó sem volt ilyesmiről&