
Archiv cikkek
2008.12.04. 23:10
Ungvári az MTK-ban

Archiv cikkek
2008.12.04. 23:08
Kórházban a játékos

Labdarúgó NB I
2008.12.04. 13:31
Győri ETO: a hatvanas évek sikercsapatát ünnepelték
Emlékezés egy sikerkorszakra címmel a Győri ETO 1963-ban bajnokságot nyert, 1965-ben BEK-elődöntőben szerepelt, valamint sorrendben három Magyar Népköztársaság Kupa-győzelmet (1965, 1966, 1967) szerzett labdarúgócsapatát ünnepelték szerdán Győrött.

Minden más foci
2008.12.04. 08:14
Uruguay: halálos fenyegetés a bajnokságot felfüggesztő elnöknek
Halálosan megfenyegették az Uruguayi Labdarúgó Szövetség (AUF) elnökét. Luis Corbónak ismeretlen telefonálók ígértek gyászos véget, akik emellett azzal is riogattak, hogy bombát helyeztek el az AUF montevideói székházában.
2173
/
2408
