47 Cikk
Archiv cikkek
2006.12.21. 01:52

Vétek megint vétkezett?

Szekszárd - Győr 74–82A 13. forduló nyitó meccsén már az első negyedben óriási csata alakult ki, tíz perc játék után döntetlen volt az állás.
2005.08.01. 22:10

Aquatlon: Nógrádi és Szabó ismételt

A férfiaknál a két tehetséges U23-as versenyző, Nógrádi Tamás és Pocsai Balázs volt a főszereplő. A duó már az első futásnál meglépett a mezőnytől, s bár a szombatinál 250 méterrel hosszabb úszószakaszon a riválisok felzárkóztak a szökevényekre, a pécsi és a debreceni kiválóság az utolsó 2.5 kilométeren ismét egymás között döntötte el az érmek sorsát.
Kosárlabda
2005.07.23. 23:38

Helyzetkép: együtt marad a Szekszárd

A női bajnokság legutóbbi idényét a nyolcadik helyen záró Atomerőmű-KSC Szekszárd vezetősége a lehetőségeinek leginkább megfelelő megoldásként az állandóságra szavazott, vagyis igyekezett együtt tartani a keretet.
2004.08.07. 22:22

Kovács és Ágoston a bajnok

Az erősebb nem képviselőinek mezőnyében ott volt mindenki, aki számított: a címvédő Pocsai Balázs mellett rajthoz állt többek között olimpikonunk, Kuttor Csaba is, aki két évvel ezelőtt nyert már itt.
2004.08.05. 21:10

Az olimpikonok is indulnak

Hogy mi köze Szolnoknak a Fadd-Dombori triatlonfesztiválhoz? Nos, "mindössze" annyi, hogy néhány szekszárdi sportember - köztük Czencz Péter, a Magyar Triatlonszövetség főtitkára - a Tisza-parti városban indult először ilyen háromtusán, s a versenyről hazatérve úgy gondolta, ilyen viadalt ők is tudnának szervezni.
Utánpótlás
2004.07.16. 21:03

Bor aranyra váltana

A hét végén Pakson, az ESZI-sportcsarnokban rendezik meg az Atom-kupa A-kategóriás nemzetközi juniorversenyt, amelyre 20 ország csaknem 250 sportolóját várják a szervezők.