Tenisz: két magyar győzött, öt kiesett Székesfehérváron
Gálfi Dalma és Drahota-Szabó Dorka továbbjutott, Arn Gréta, Jani Réka, Bondár Anna, Nagy Adrienn és Stollár Fanny azonban kiesett a székesfehérvári salakpályás ITF-tenisztorna első fordulójában.