
Kézilabda
2004.02.03. 21:09
Ki nyeri az alapszakaszt?
Már csak hat forduló van hátra a 200304-es női bajnokság alapszakaszából. A finishez érve aligha kockáztatunk nagyot, ha azt állítjuk, hogy ezúttal sem sikerül egyik csapatnak sem beférkőznie a dobogós helyeket évek óta maguknak kisajátító csapatok közé.

Kézilabda
2003.05.03. 22:59
Győzelemmel búcsúztak
A legfontosabb kérdésekre már az alapszakaszban, illetve a rájátszás első körében választ kaptunk, ezért a küzdelemsorozat hajrájában az élcsapatok "csak presztízscsatákat vívnak egymással. Igaz, a sportág ínyenceit ezek is tűzbe hozzák, hiszen az európai élmezőnybe tartozó együttesek összecsapásairól van szó.

Kézilabda
2003.04.15. 21:27
A BL-szereplés joga a tét
Ezüstrangadóval folytatódik szerdán a női NB I rájátszása. A népligeti Fradi-csarnokban a címvédő és BL-negyeddöntős házigazdák a KEK-elődöntős Győri Graboplast ETO KC-t fogadják, és mindkét csapatnak az a célja, hogy jelentős lépést tegyen a bajnoki ezüstérem megszerzéséért.

Kézilabda
2003.04.02. 20:48
Alacsony színvonalon
A győri szurkolók érdeklődése a szerdai női rangadó iránt annak szólt, hogy a Magvassy-csarnokban európai kupacsapatok (a Győri Graboplast ETO KC a KEK-, a Cornexi-Alcoa az EHF-kupa-elődöntőben érdekelt), valamint a bajnokságban éremért küzdő együttesek csaptak össze hogy a két dunántúli élklub presztízséről már ne is beszéljünk. Mindkét csapat a hét végén kezdi meg párharcát az európai kupában, ezért a szerdai találkozójuk egyben ezeknek a csatáknak a főpróbája is volt.

Kézilabda
2003.02.21. 20:35
Valencia vagy Togliatti?
Három női európai kupacsapatunk itthon, egy idegenben lép pályára a hét végén, és valamennyinek jó esélye van a sikerre. A KEK-ben szereplő Győri Graboplasttól, valamint az EHF-kupában érdekelt Cornexi-Alcoától és Dunaferr SE-től azt várjuk, hogy a nyolc közé jusson, míg a Bajnokok Ligájában menetelő Herz-FTC-nek az a célja, hogy csoportelsőként zárja a küzdelemsorozat ezen szakaszát.

Kézilabda
2002.11.15. 22:46
Hodak megverte a magyarokat
Európai szintű, minden igényt kielégítő, kulturális és sportesemények megrendezésére egyaránt alkalmas, 1.4 milliárd forintért épített, négyezer néző befogadására alkalmas csarnokkal gazdagodott Győr. A honi kézilabda egyik fellegvárának új büszkeségét, amely főleg a város egyetemét, annak sportéletét szolgálja, pénteken a magyarhorvát Európa-bajnoki felkészülési mérkőzéssel avatták fel.

Kézilabda
2002.10.20. 22:21
Újabb Dunaferr-bravúr
A női bajnokság alapszakaszának egyik legfontosabb mérkőzésére zsúfolásig megtelt a győri sportcsarnok. Mind a házigazda Graboplast, mind a Dunaferr a legjobb összeállításban lépett pályára. A Győrnek az volt a tét, hogy megőrizze százszázalékos teljesítményét, a Dunaferrnek pedig az, hogy a Herz-FTC idegenbeli legyőzése után újabb bravúrral feledtesse a váci kisiklását. Fergetegesen kezdett az ETO, de a vendégek igyekeztek hamar alkalmazkodni a nagyon gyors ritmushoz. A hatalmas rohanásban többet hibázott a Dunaferr, amely különösen Görbiczre és Nitescura vigyázott (52).
6
/
7
