30 Cikk
Archiv cikkek
2009.07.23. 01:35

Könnyed FTC-győzelem

Magabiztos győzelmet aratott az FTC Kecskeméten, azaz jól kezdődött a tétmeccsek sora az NB I-be visszatérő zöldek számára. Fájó azonban, hogy csupán néhány százan voltak kíváncsiak a csapatokra.
2009.03.19. 23:56

Elegáns, könnyed siker

Nem szakította meg jó szériáját a Bp. Honvéd: sorozatban hatodszor is bejutott a Magyar Kupa legjobb négy együttese közé. A kispestiek a korai gólnak köszönhetően könnyedén győztek Kecskeméten, a második félidő így már kínszenvedés volt a KTEnek. Továbbjutott a Honvéd kettős győzelemmel.
2006.09.02. 01:34

Vita néhány légiós miatt

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága elutasította a Kecskeméti TE óvását, melyet a KTE–Nyíregyháza (1–2) NB II-es bajnoki találkozót követően nyújtott be a hazai egyesület.
Kosárlabda
2004.12.10. 21:57

Javított a Kecskemét

A befejező felvonásban is igencsak állva maradtak a körmendiek: nyolc és fél percnek kellett eltelnie, hogy megszülessen az első kosaruk
2004.10.29. 22:41

Felállt a padlóról a Dunaferr

Kitűnő nyitásaiknak köszönhetően a vendégek kerültek előnybe a mérkőzés első etapjában. Ez azonban csak a 13-as ponthatárig volt így, mert utána fordult a kocka, Tamás vezérletével a KFRC-nél vol az előny.
2004.04.23. 22:43

Idegenben jobban megy

"A csapatok számára nem az a fontos, hogy hazai pályán, vagy idegenben játszanak-e, az a fontos, hogy milyen játékkal rukkolnak ki."  mondta Kasziba István, a vendégek edzője a találkozó előtt.
2004.04.02. 22:41

Még izgulhatnak Barcikán

A végén, 25:25-nél ifj. Nagy ütött egy hatalmasat, majd Urfi mutatott be egy kiváló egyes blokkot, és jöhetett ismét az öröm a kecskeméti oldalon.
Kosárlabda
2004.01.16. 22:09

Az Univer az Atom mumusa

"Nem játszottunk elég jól ahhoz, hogy a remekül teljesítő hazai csapatot és egyéb más körülményt is le tudjunk győzni"
Kosárlabda
2003.12.06. 22:07

Elégedetlen volt a nyertes

"Nem vagyok elégedett, nagyon hullámzó volt a teljesítményünk, a játékosok roppant könnyelműek néha a pályán, és ez egyszer megbosszulja majd magát&"