La Liga: élvonalba jutottak, két napra rá távozott az edző

MTI MTIMTI MTI
2020.08.25. 19:26
Két nappal az élvonalba jutás után távozik posztjáról Juan Rojo Martín, művésznevén Pacheta az Elche labdarúgócsapatának vezetőedzője.

A La Ligába öt év után visszakerülő klub kedden jelentette be, hogy szétválik a szakember és a csapat útja. Azt viszont egyelőre nem közölte, miért nem hosszabbította meg a tréner lejáró szerződését.

Juan Rojo Martín 2018 februárjában vette át az akkor harmadosztályban szereplő, pénzügyileg megroppant csapatot, amellyel előbb a másodosztályba jutott, majd vasárnap – noha a klub az ötödik legalacsonyabb költségvetéssel dolgozott – sikerült az élvonalba visszakerülni a feljutásért rendezett rájátszásban.


Legfrissebb hírek

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
9 órája

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 1:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53

A Barcelona nem vásárolja meg Rashford játékjogát – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 20:20

Már nem Arbeloa a Real Madrid vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 20:10
Ezek is érdekelhetik