La Liga: a Sevilla élt opciós jogával, kivásárolta a francia védőt – hivatalos

Vágólapra másolva!
2023.06.09. 16:02
null
Loic Badé alapembere volt az El-győztes Sevillának, így a kölcsönjáték után végleg a Mendilibar-csapat tagja lett (Fotó: Getty Images)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) érdekelt Sevilla a hivatalos honlapján jelentette be, hogy aktiválta a 23 éves francia belső védő, Loïc Badé kölcsönszerződésében szereplő kivásárlási záradékot, és 2027 nyaráig szóló szerződést írt alá a Rennes-ből érkező labdarúgóval.

A januárban megkötött kölcsönszerződés értelmében Badé 12 millió euró ellenében teszi át véglegesen a székhelyét Sevillába. A 191 centiméter magas bekk téli érkezése óta 27 tétmeccsen lépett pályára a Sevillában, s ezeken a meccseken két gólt szerzett.

 


 

 

Legfrissebb hírek

Hiába törte meg a jeget a korábbi Real Madrid-center Elchében, Oyarzabal büntetője pontot ért a Real Sociedadnak

Spanyol labdarúgás
9 órája

Embolo döntött, a Rennes párizsi győzelmével kezdődött meg a francia forduló

Francia labdarúgás
9 órája

Több mint húszezer szurkoló nézte meg a Barcelona edzését az új Camp Nouban – fotók, videó

Spanyol labdarúgás
18 órája

Kitelt Vinícius ideje Madridban – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.11.06. 10:17

Nem született gól Oviedóban, maradtak a „gótok” a kiesőzónában

Spanyol labdarúgás
2025.11.03. 23:03

Hansi Flick: Hiányzik a minőség a csapatból

Spanyol labdarúgás
2025.11.03. 10:10

Nego végig játszott, ikszelt a Le Havre a Toulouse-zal

Francia labdarúgás
2025.11.02. 22:42

La Liga: többször is ráijesztett a Barcára az Elche, de nyertek a katalánok

Spanyol labdarúgás
2025.11.02. 20:26
Ezek is érdekelhetik