La Liga: a jövő heti rajton visszatérhetnek a szurkolók

2021.08.04. 21:48
null
Újra szurkolhatnak a spanyolok kedvenceiknek (Fotó: Getty Images)
Visszatérhetnek a szurkolók a stadionokba a spanyol labdarúgó-bajnokság jövő pénteken rajtoló új idényében.

 

A spanyol kormány szerdán jelentette be, hogy a koronavírus-járvány miatt a lelátói kapacitásnak legfeljebb negyven százalékát foglalhatja el a közönség. Carolina Darias egészségügyi miniszter elmondta, hogy bizonyos korlátozások továbbra is érvényben maradnak, például a távolságtartás, az arcmaszkok használata, illetve a stadionokon belüli étkezés és dohányzás tilalma.

Hozzátette, a létszámkorlátozást a hónap végén újratárgyalják.

Az előző szezon végén korlátozott számban már beengedték a szurkolókat a stadionokba az országnak azokon a részein, ahol a járványhelyzet ezt lehetővé tette.

Darias azt is elmondta, hogy a teremsportágakban egyelőre a lelátói kapacitás harminc százalékát használhatják ki a klubok.

(MTI)

Legfrissebb hírek

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53

A Barcelona nem vásárolja meg Rashford játékjogát – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 20:20

Már nem Arbeloa a Real Madrid vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 20:10

La Liga: tarolt a Barcelona, Yamal és Flick az idény legjobbjai

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 17:34

Real Madrid: méregdrága igazolással kampányol Pérez

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 10:26
Ezek is érdekelhetik