Espanyol: vinnék a Barca fiataljait, csak nem tudják

2013.01.16. 17:17
A spanyol élvonalban a kiesés elleni harcban erősen érintett Espanyol labdarúgócsapata több fiatal játékost is szívesen kikölcsönözne a városi rivális Barcelonától, ám a listavezető együttes ragaszkodik az értékeihez. Még akkor is, ha többnyire a kispadon foglalnak helyet, vagy még ott sem, és csupán a másodosztályú tartalékok között jutnak állandó bizonyítási és fejlődési lehetőséghez.

A sport.es arról számolt be, hogy a két együttes sportvezetője, Oscar Perarnau, valamint Andoni Zubizarreta az egymás elleni bajnoki után beszélt erről a lehetőségről először – a listavezető a Camp Nouban 4–0-ra győzött –, ami erősítésre sarkallta a vesztes vendégeket.

Perarnau olyan fiatalok téli kikölcsönzését vetette fel, mint a gólerős, kreatív Gerard Deulofeu, valamint a felnőttek között már azért jó ideje fel-feltűnő Jonathan dos Santos, Sergi Roberto és Marc Bartra. Zubizarreta azonban Tito Vilanova vezetőedző szakmai véleményére hivatkozva azt válaszolta, hogy erre nincs lehetőség.

Legfrissebb hírek

Négy gólt szerzett a Barcelona a városi derbin, már kilencpontos előnnyel vezeti a tabellát

Spanyol labdarúgás
3 órája

A Monaco kulcsonfontosságú meccset nyert meg a Barcelona ellen a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.04.10. 23:48

„Nem hiszem el, hogy ez nem piros lap és tizenegyes” – Flick kiakadt Kovács István döntésétől

Bajnokok Ligája
2026.04.09. 07:10

Ez nem a La Liga: az Atlético két góllal nyert Barcelonában a BL-negyeddöntő első mérkőzésén

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 22:55

Lapos mérkőzés is lehet kifejezetten érdekes a spanyol párharcban

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 14:29

Lekerült az élről az Arsenal, tovább zuhan a Liverpool az NS erősorrendjében

Bajnokok Ligája
2026.04.07. 12:11

Álom vagy rémálom a Bayernnek a Real ellen játszani?

Bajnokok Ligája
2026.04.07. 07:06

Gerard Martín visszavont piros lapja miatt füstölög az Atlético a Barca elleni zakó után

Spanyol labdarúgás
2026.04.05. 10:21
Ezek is érdekelhetik