Barcelona: heves füttykoncerttel „köszöntötték” Umtitit

Cs. B.Cs. B.
2021.08.30. 13:08
null
Samuel Umtiti nem akar távozni a Barcától (Fotó: AFP)
Samuel Umtiti nem lopta be magát a Barca-szurkolók szívébe, és ezt a tudtára is adták: a katalán klub vasárnapi, Getafe elleni spanyol bajnoki mérkőzésén (amelyen az FC Barcelona hazai pályán 2–1-re győzött) hangos füttyszó hallatszott a lelátóról, amikor a francia védőt elküldte Ronald Koeman vezetőedző melegíteni.

 

Habár az FC Barcelona anyagi nehézségei miatt megválna Samuel Umtititől, minden jel arra utal, hogy a 27 éves játékos marad a klubnál, mivel nem áll szándékában távozni.

Umtitinek 2023-ig szól a szerződése a „gránátvörös-kékeknél”, s a Mundo Deportivo információi szerint ő a csapat egyik legjobban kereső játékosa.

A Barca-szurkolók már korábban is kifütyülték a védőt, amiért nem akar távozni a klubtól, de a vasárnapi Getafe elleni bajnokin újra tudtára adták a nemtetszésüket – Koeman a 75. percben elküldte Umtitit melegíteni, a szurkolók pedig heves füttykoncerttel fogadták.

 


 

Legfrissebb hírek

Meglepetésre távozik a Villarreal vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2 órája

Idegenben két vállra fektette az Espanyolt, elhalasztotta a bajnokavatást a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
16 órája

A Rayo nyerte meg a madridi „kicsik” derbijét, a Betis lazán megverte a sereghajtót

Spanyol labdarúgás
19 órája

Megszenvedett az Osasuna ellen, de nyert és már vasárnap bajnok lehet a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2026.05.02. 22:53

Valenciai győzelemmel hangolt az Arsenal elleni BL-visszavágóra a tartalékos Atlético Madrid

Spanyol labdarúgás
2026.05.02. 18:16

A helyzeteivel jobban gazdálkodó Mallorca fontos pontokat zsebelt be Gironában

Spanyol labdarúgás
2026.05.01. 22:57

Hansi Flick hosszabbít Barcelonában – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.01. 10:26

Egyre közelebb a La Liga ahhoz, hogy az ötödik hely is BL-indulást érjen

Bajnokok Ligája
2026.05.01. 10:18
Ezek is érdekelhetik