Barcelona: fordulat, Setién mégsem engedné el a középpályást az Interhez

MTI MTIMTI MTI
2020.04.26. 13:44
null
Az épp Busquets nyakába ugró Arthur mégsem eladó (Fotó: AFP)
A spanyol futballbajnok FC Barcelonánál mégsem akarnak megválni Arthurtól, jóllehet a brazil válogatott középpályás az utóbbi időben még szerepelt a nyáron eladandó játékosok listáján.

 

A Sport című spanyol napilap információja szerint a katalán klubnál azért változott a 23 éves légiós megítélése, mert a szakmai irányítók, élükön Quique Setién vezetőedzővel, a megtartása mellett szavaztak, ráadásul a konkurencia részéről is felerősödött a vételi szándék. Vinné többek között az Internazionale, és több angol élvonalbeli klub is.

A katalán lap megjegyezte: van az a pénz, amiért hajlandó lesz a Barca-vezetés megválni Arthurtól, például ha 60 millió eurónál többet garantáló ajánlat érkezik érte.

Arthurt – aki 2018 óta húsz alkalommal kapott lehetőséget hazája válogatottjában – két évvel ezelőtt igazolta át a katalán klub a brazil Gremiótól, mintegy 40 millió euróért. Szerződése 2024 nyaráig szól. Jelenlegi piaci értékét a transfermarkt.de 56 millióra becsüli.

Legfrissebb hírek

Riquelme kapásgólja döntött, győzelemmel rajtolt a bajnokságban a Betis

Spanyol labdarúgás
5 órája

Curtis Jones az Internél folytatja – hivatalos

Olasz labdarúgás
8 órája

Ezt csak az Inter ronthatja el? – Serie A-beharangozó, 1. rész

Olasz labdarúgás
11 órája

José Mourinho: Nem magamért, a Real Madridért dolgozom

Spanyol labdarúgás
18 órája

A hajrában mentett pontot az Alavés a Rayo Vallecano otthonában

Spanyol labdarúgás
2026.08.20. 23:38

Yaakobishvili Áron az Almería játékosa – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.08.20. 13:37

Julián Álvarez helyett másik argentin világbajnok igazolhat Barcelonába – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.08.20. 09:41

A második félidőben döntött az Atlético a Málaga ellen

Spanyol labdarúgás
2026.08.19. 23:05