D. Á. 2021.10.12 16:51 Frissítve: 2021.10.12 18:46

Barca: amikor Ronaldo a félpályáról cselezve lőtt parádés gólt – videó

Napra pontosan huszonöt éve már, hogy Ronaldo az FC Barcelona történetének egyik legszebb gólját szerezte. A brazil klasszis a felezővonaltól indult, majd 3-4 Compostela-védőt is „beültetett a hintába”, és higgadtan fejezte be a kapussal szemben az egyéni akciót.

RONALDO RAGYOGÓ GÓLJA

2021.12.04 20:41:32

Spanyol labdarúgás P. K.

A franciát a 17. percben le kellett cserélni, az őt váltó Jovics gólt és gólpasszt ért el.

2021.12.04 14:54:24

Spanyol labdarúgás BALÁZS DÁVID

Xavival a kispadon először kaptak ki a katalánok, akik így rossz szájízzel utazhatnak Münchenbe.

2021.12.01 20:18:18

Spanyol labdarúgás R. Gy.

A listavezető Real Madrid tovább folytatta győzelmi sorozatát, és hét pont előnnyel vezeti a tabellát.

2021.11.28 19:47:26

A második félidőben a királyi csapat csak egyszer találta el a kaput, de ez is elég volt a győzelemhez.

2021.11.27 20:48:30

A Barca a hajrában lőtt két góllal nyert 3–1-re, megvan Xavi első idegenbeli sikere.