Serie A: a Galatasarayban folytatja a Roma balhés támadója – hivatalos

Vágólapra másolva!
2023.02.09. 07:34
null
Bár sokan az új Tottit látták benne, Zaniolo római kalandja véget ért (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő AS Roma hivatalos Twitter oldalán jelentette be, hogy eladta Nicolo Zaniolót a török Galatasaraynak.

Az átigazolásokkal kapcsolatban mérvadó olasz újságíró, Fabrizio Romano információi szerint a török sztárklub Zaniolóért 16.5 millió eurót fizet a római „farkasoknak”, valamint bónuszokban további 13 millió ütheti a fővárosiak markát. A 23 éves támadó évi 3.5 millió eurót fog keresni Isztambulban és 35 millió euró ellenében lehet kivásárolni a szerződéséből.


Az AS Roma sportigazgatója, Tiago Pinto csípős szavakkal kommentálta a transzfert a téli átigazolási időszakot összegző sajtótájékoztatóján.

Nyilván én is úgy gondolom, hogy megérdemlek egy bizonyos összeget, de ha el akarod hagyni a Romát, és csak a Bournemouth és a Galatasaray akar téged, akkor fel kéne tenni magadnak néhány kérdést” – szúrt oda a távozó Zaniolónak Tiago Pinto.

 

Legfrissebb hírek

Véget vetett a Roma veretlenségének, biztosan dobogós és BL-induló az Atalanta

Olasz labdarúgás
8 órája

Az Inter nyert, a Napoli csak ikszelt – egypontosra csökkent a különbség a tabella élén!

Olasz labdarúgás
2025.05.11. 22:45

Serie A: az Udinese kikapott otthon az utolsó helyezett Monzától

Olasz labdarúgás
2025.05.11. 16:56

A Lazio a 96. percben mentett pontot a Juventus ellen

Olasz labdarúgás
2025.05.10. 20:11

Soha nem látott negatív csúcsot állított fel a török másodosztályú Malatyaspor

Minden más foci
2025.05.10. 19:16

A Milan fordított, és legyőzte a Bolognát

Olasz labdarúgás
2025.05.09. 23:12

Cassano: Akár BL-t nyer az Inter, akár nem, az idénye akkor is kudarc

Bajnokok Ligája
2025.05.06. 18:45

Aleksander Ceferin szerint szörnyű az olasz labdarúgás infrastruktúrája

Olasz labdarúgás
2025.05.06. 15:39
Ezek is érdekelhetik