AS Roma: Smalling maradhat, kivásárolnák az MU-ból

V. J.V. J.
Vágólapra másolva!
2020.09.09. 20:23
null
Chris Smalling Rómában maradhat (Fotó: AFP)
A Manchester United áron alul adhatná el Chris Smallingot az AS Romának, amelynél az angol válogatott játékos az előző idényben kölcsönben szerepelt.


Az Inside Futbol információi szerint a Manchester Unitednél nem számolnak a jövőben az angol válogatott védővel, Chris Smallinggal, így az előző idényt az AS Romában töltő 30 éves játékos az „örök városban” maradhat.

A nemzeti csapatban eddig 31 alkalommal szereplő játékostól – akinek a piaci értéke a Transfermarkt adatai alapján 20 millió euró – áron alul válhat meg az MU: könnyen lehet, hogy 9 millió euróval és a játékos teljesítménye alapján járó bónuszokkal megelégednek az angolok.

Smalling 2010-ben lett a United játékosa, amelynél összesen 323 tétmérkőzésen lépett pályára. A 2019–2020-as idény kezdetén kölcsönben a Romához igazolt, ahol alapemberré vált: 30 bajnoki, öt Európa-liga-, és két Olasz Kupa-meccsen lépett pályára.

Legfrissebb hírek

Visszahívja kölcsönből fiatal hátvédjét a Manchester City – sajtóhír

Angol labdarúgás
32 perce

Már nem Ruben Amorim a Manchester United vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
3 órája

Guardiola a kihagyott helyzetek és a sérülések miatt bosszankodott a Chelsea elleni döntetlen után

Angol labdarúgás
6 órája

Nem fért kétség az Inter győzelméhez, a kék-feketék újra vezetik a Serie A-t

Olasz labdarúgás
16 órája

Olasz klub szállt be a Tóth Alexért folyó versenyfutásba – sajtóhír

Labdarúgó NB I
18 órája

Ismét jól ment hazai pályán a Newcastle-nek, a Spurs nem tudott nyerni otthon

Angol labdarúgás
20 órája

A Fulham a PL-idény egyik legszebb góljával egyenlített a 97. percben a Liverpool ellen

Angol labdarúgás
20 órája

Kean volt a hős, a Fiorentina a hosszabbításban harcolta ki a győzelmet

Olasz labdarúgás
22 órája
Ezek is érdekelhetik