Videó: érvényes jeggyel rendelkezőket sem engedtek be a Fradi-Újpestre

2009.12.27. 17:23
Címkék
Kisebb „botrány” előzte meg a Ferencváros és az Újpest mérkőzését az első alkalommal megrendezett Winter Classic rendezvényen. A rendőrség érvényes jeggyel rendelkező szurkolókat sem engedett be a Kisstadionba. Az alább látható videón a felháborodott szurkolók Rieb Györgytől, a Ferencváros elnökétől kérnek magyarázatot a történtekre.
RIEB GYÖRGYTŐL KÉRNEK MAGYARÁZATOT A SZURKOLÓK
RIEB GYÖRGYTŐL KÉRNEK MAGYARÁZATOT A SZURKOLÓK
 

 

ÚTJÁT ÁLLTA A RENDŐRSÉG A MECCSRE ÉRKEZŐKNEK
 

 

Legfrissebb hírek

Lenny Joseph góljával vezet Haiti!

Foci vb 2026
7 perce

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
17 perce

Elkezdődtek a meccsek Miamiban és Atlantában is

Foci vb 2026
20 perce

Vb 2026: Marokkó–Haiti 0–1

Foci vb 2026
25 perce

A 2024-es Európa-bajnok műkorcsolyázó, Loena Hendrickx visszavonult

Téli sportok
26 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
26 perce

Vb 2026: Skócia–Brazília 0–1

Foci vb 2026
32 perce

Marsch: A kispadról érkezők megint nagy hasznára voltak a csapatnak

Foci vb 2026
35 perce
Ezek is érdekelhetik