Vancouver 2010: Svindal elhalászta az aranyat Bode Miller elől

2010.02.19. 22:14
Címkék
Pénteken a férfi szuperóriás-műlesiklást rendezték meg a téli olimpián alpesi síben. Az aranyérmet a lesiklásban második helyen végző norvég Axel Lund Svindal nyerte meg az immár harmadik olimpiai ezüstérmét szerző amerikai Bode Miller és annak honfitársa, Andrew Weibrecht előtt.

A részleteket itt olvashatnak.

A részleteket itt olvashatnak.

VANCOUVER 2010 
ALPESI SÍ, FÉRFI SZUPERÓRIÁS-MŰLESIKLÁS  
1. Aksel Lund Svindal (norvég) 1:30.34
2. Bode Miller (amerikai) +0.28
3. Andrew Weibrecht (amerikai) +0.31
4. Werner Heel (olasz) +0.33
5. Erik Guay (kanadai) +0.34
6. Christof Innerhofer (olasz) +0.39

 

A TELJES EREDMÉNYLISTÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJÁK.

 

Legfrissebb hírek

Folytatódik a Jordánia–Algéria mérkőzés, bemutatkozik Bembuali is

Foci vb 2026
23 perce

Vezet a vb-újonc Jordánia a szünetben

Foci vb 2026
41 perce

Elkezdődött a Jordánia–Algéria csoportmeccs

Foci vb 2026
1 órája

Haaland csatlakozott Kane mellé, de Kocsis Sándortól még messze van

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Haaland rekordokat halmozott – ez lesz a legjobb vb-aranycipőcsata valaha?

Foci vb 2026
1 órája

Foci vb 2026: Jordánia–Algéria 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Benbuali a kispadon, első győzelmére hajt Jordánia és Algéria – itt vannak a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik