Vancouver 2010: Razzoli lett a férfi műlesiklás olimpiai bajnoka

2010.02.27. 23:36
Címkék
Szombaton a férfi műlesiklást rendezik meg a téli olimpián, alpesi síben. Az aranyérmet az első futamot megnyerő olasz Giuliano Razzoli szerezte meg a horvát Ivica Kostelic és a svéd Andre Myhrer előtt. Bene Márton az első futamban kiesett.

A versenyről bővebben később olvashatnak.



 VANCOUVER 2010
ALPESI SÍ, FÉRFI MŰLESIKLÁS  
1. Giuliano Razzoli (olasz) 1:39.32
2. Ivica Kostelic (horvát) +0.16
3. Andre Myhrer (svéd) +0.44
4. Benjamin Raich (osztrák) +0.49
5. Marcel Hirscher (osztrák) +0.88
6. Mitja Valencic (szlovén) +1.03

 

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
1 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak

Foci vb 2026
17 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
22 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekord lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
22 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
50 perce

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
53 perce

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Douét, Théo Hernandezt és Tchouaménit is a kispadra ültette Didier Deschamps – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik