Vancouver 2010: Riesch a kombináció után műlesiklásban is győzött

2010.02.26. 23:15
Címkék
Pénteken a női műlesiklást rendezték meg a téli olimpián, alpesi síben. Az aranyérmet az első futamot is megnyerő német Maria Riesch nyerte az osztrák Marlies Schild és a cseh Sarka Zahrobska előtt.

Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.

Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.

 VANCOUVER 2010
ALPESI SÍ, NŐI MŰLESIKLÁS  
1. Maria Riesch (német) 1:42.89
2. Marlies Schild (osztrák) +0.43
3. Sarka Zahrobska (cseh) +1.01
4. Maria Pietilä-Holmner (svéd) +1.33
5. Sandrine Aubert (francia) +1.57
6. Tanja Poutiainen (finn) +2.04

 

Legfrissebb hírek

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
19 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
30 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
48 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
1 órája

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik