Válogatott: Koltai megsérült, és már el is hagyta a telki edzőtábort

2011.08.30. 18:40
Címkék
Koltai Tamás megsérült a Svédország és Moldova elleni Eb-selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keddi edzésén – adta hírül az MLSZ honlapja.

Koltai Tamás a délelőtti gyakorlás után a combjában érzett szúró fájdalmat, és az orvosi vizsgálat után kiderült, hogy egész biztosan nem állhat a csapat rendelkezésére az előttünk álló mérkőzéseken. A Győri ETO középpályása délután elhagyta a telki edzőtábort, és visszatért klubjához.

A keret többi tagja egészséges, a hétfőn még különmunkát végző Szabics Imre és Hajnal Tamás ma már a többiekkel együtt gyakorolt, rájuk minden jel szerint számíthat a szakmai stáb a svédek elleni összecsapáson.

Legfrissebb hírek

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
4 perce

Tovább pörgünk: a norvégok kihagytak egy büntetőt…

Foci vb 2026
14 perce

A harmadik Dembélé-gól különlegessége: minden francia labdához ért!

Foci vb 2026
20 perce

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
20 perce

Dembélé-tripla: ennél korábbi mesterhármas csak egyszer volt vb-n

Foci vb 2026
26 perce

Hosszabbított a Bayern München osztrák hátvédje

Foci vb 2026
29 perce

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
44 perce

Három Dembélé-gól a 32. percre – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
57 perce
Ezek is érdekelhetik