Válogatott: Koltai megsérült, és már el is hagyta a telki edzőtábort

2011.08.30. 18:40
Címkék
Koltai Tamás megsérült a Svédország és Moldova elleni Eb-selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keddi edzésén – adta hírül az MLSZ honlapja.

Koltai Tamás a délelőtti gyakorlás után a combjában érzett szúró fájdalmat, és az orvosi vizsgálat után kiderült, hogy egész biztosan nem állhat a csapat rendelkezésére az előttünk álló mérkőzéseken. A Győri ETO középpályása délután elhagyta a telki edzőtábort, és visszatért klubjához.

A keret többi tagja egészséges, a hétfőn még különmunkát végző Szabics Imre és Hajnal Tamás ma már a többiekkel együtt gyakorolt, rájuk minden jel szerint számíthat a szakmai stáb a svédek elleni összecsapáson.

Legfrissebb hírek

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
16 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
21 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
29 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
37 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
54 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
55 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik