Válogatott: Koltai megsérült, és már el is hagyta a telki edzőtábort

2011.08.30. 18:40
Címkék
Koltai Tamás megsérült a Svédország és Moldova elleni Eb-selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keddi edzésén – adta hírül az MLSZ honlapja.

Koltai Tamás a délelőtti gyakorlás után a combjában érzett szúró fájdalmat, és az orvosi vizsgálat után kiderült, hogy egész biztosan nem állhat a csapat rendelkezésére az előttünk álló mérkőzéseken. A Győri ETO középpályása délután elhagyta a telki edzőtábort, és visszatért klubjához.

A keret többi tagja egészséges, a hétfőn még különmunkát végző Szabics Imre és Hajnal Tamás ma már a többiekkel együtt gyakorolt, rájuk minden jel szerint számíthat a szakmai stáb a svédek elleni összecsapáson.

Legfrissebb hírek

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videó

Foci vb 2026
3 perce

A félidőben bosnyák vezetés, a svájci–kanadai meccsen nincs még gól

Foci vb 2026
6 perce

Kettővel vezettek a bosnyákok, majd Katar szépített

Foci vb 2026
27 perce

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
32 perce

40 éve jártunk legutóbb vb-n, de még mindig ott vagyunk a top 10-ben

Foci vb 2026
33 perce

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 2–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik