U17-es vb: Anglia felállt a padlóról, mégis Németország a négy között

2011.07.05. 00:02
Címkék
Németország válogatottja 3–2-re legyőzte Angliát a Mexikóban zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjében, amivel bejutott a legjobb négy közé.

A németek Samed Yesil duplája és Kaan Ayhan találata révén az 53. percben már 3–0-ra vezettek, de kiengedtek, további helyzeteiket elrontották, és Anglia Samuel Magri tizenegyesével, valamint Hallam Hope góljával a 83. percre egy gólra felzárkózott.

Az angolok keményen hajráztak, ám újabb gólt már nem sikerült szerezniük, így Németország jutott be az elődöntőbe, ahol a házigazda Mexikó és Franciaország mérkőzésének győztese lesz az ellenfele.

A másik ágon Brazília–Uruguay elődöntőt rendeznek.

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓ
NEGYEDDÖNTŐ
Németország–Anglia 3–2
Franciaország–Mexikó később
MÁR KÖZÖLT EREDMÉNYEK
Uruguay–Üzbegisztán 2–0
Japán–Brazília 2–3

 

Legfrissebb hírek

Videó: Halász Bence győzelme után csendült fel a magyar himnusz Birminghamben

Atlétika
5 órája

Dvéri Zsolt és Kótai Mihály 50 éves; Betlehem Dávid az aranyért megy Los Angelesbe

E-újság
5 órája

Szerdai sportműsor: Köbenhavn–DVSC a Kl-ben; magyar éremesélyek az atlétikai és a vizes Eb-n

Minden más foci
5 órája

Csók a családnak! – Cserháti András jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

Enyém, tied, övé – Malonyai Péter publicisztikája

Foci vb 2026
5 órája

Halász Bence: Úgy éreztem, hogy táncolok a körben

Atlétika
6 órája

Sztankovics és Abu Fani piros lapot kapott, a Crvena zvezda kiesett a BL-ből, akárcsak Vitályos klubja

Bajnokok Ligája
6 órája

Kozák Luca ismét Európa élmezőnyében, Klekner Hanga, Enyingi Patrik és Molnár Attila is döntőbe jutott!

Atlétika
6 órája