U17-es vb: Anglia felállt a padlóról, mégis Németország a négy között

2011.07.05. 00:02
Címkék
Németország válogatottja 3–2-re legyőzte Angliát a Mexikóban zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjében, amivel bejutott a legjobb négy közé.

A németek Samed Yesil duplája és Kaan Ayhan találata révén az 53. percben már 3–0-ra vezettek, de kiengedtek, további helyzeteiket elrontották, és Anglia Samuel Magri tizenegyesével, valamint Hallam Hope góljával a 83. percre egy gólra felzárkózott.

Az angolok keményen hajráztak, ám újabb gólt már nem sikerült szerezniük, így Németország jutott be az elődöntőbe, ahol a házigazda Mexikó és Franciaország mérkőzésének győztese lesz az ellenfele.

A másik ágon Brazília–Uruguay elődöntőt rendeznek.

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓ
NEGYEDDÖNTŐ
Németország–Anglia 3–2
Franciaország–Mexikó később
MÁR KÖZÖLT EREDMÉNYEK
Uruguay–Üzbegisztán 2–0
Japán–Brazília 2–3

 

Legfrissebb hírek

Uszik lemond az öveiről, de még nem vonul vissza

Ökölvívás
1 perce

A magyar rögbisek három győzelemmel zárták a chisinaui Eb-kör első napját

Egyéb csapat
14 perce

Haaland nem kezd a norvégoknál, a franciáknál ott van Mbappé a csapatban

Foci vb 2026
24 perce

A Milan nagyon közel jár Goncalo Ramos megszerzéséhez

Foci vb 2026
34 perce

Hét korosztályos magyar érem a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
40 perce

Haaland csak a kispadon lesz a franciák ellen? És tényleg!

Foci vb 2026
51 perce

Sajtóhírek szerint az amerikaiak további négy évre csábítják Pochettinót

Foci vb 2026
59 perce

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik