Tenisz: Szávay úgy érzi, jól ment a szervajáték, és ezért nyert

2010.03.03. 14:00
Címkék
Szávay Ágnes győzelemmel kezdte szereplését a Monterreyben zajló WTA-tornán, és a magyar teniszező úgy érzi, jó szervajátékának is köszönhetően nyert.

„Úgy érzem, hogy jól ment a játék, és színvonalas meccset játszottunk. A szervámat különösen éreztem, és ez nagyban hozzájárult ahhoz, hogy nyerni tudtam. A lábam egyelőre jó, és nem éreztem a meccsen, remélem ez így is marad. Holnap szerencsére pihenhetek, és csak csütörtökön játszom legközelebb. Nem igazán edzettem sokat, inkább pihentettem a lábam, ami jó döntésnek bizonyult. Két napig egyébként szélvihar volt a városban, emiatt nehéz volt teniszezni, de a meccsre szerencsére jó lett az időjárás, és annyira meleg sincs, mint Acapulcóban" – mondta Szávay honlapjának.

Legfrissebb hírek

Ismaila Sarr közben megdöntötte a szenegáli vb-rekordot

Foci vb 2026
6 perce

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
10 perce

A szenegáliak menetelése nagyon nem jó Skóciának

Foci vb 2026
15 perce

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
25 perce

Tovább pörgünk: a norvégok kihagytak egy büntetőt…

Foci vb 2026
35 perce

A harmadik Dembélé-gól különlegessége: minden francia labdához ért!

Foci vb 2026
40 perce

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
41 perce

Dembélé-tripla: ennél korábbi mesterhármas csak egyszer volt vb-n

Foci vb 2026
47 perce
Ezek is érdekelhetik