Tenisz: Szávay úgy érzi, jól ment a szervajáték, és ezért nyert

2010.03.03. 14:00
Címkék
Szávay Ágnes győzelemmel kezdte szereplését a Monterreyben zajló WTA-tornán, és a magyar teniszező úgy érzi, jó szervajátékának is köszönhetően nyert.

„Úgy érzem, hogy jól ment a játék, és színvonalas meccset játszottunk. A szervámat különösen éreztem, és ez nagyban hozzájárult ahhoz, hogy nyerni tudtam. A lábam egyelőre jó, és nem éreztem a meccsen, remélem ez így is marad. Holnap szerencsére pihenhetek, és csak csütörtökön játszom legközelebb. Nem igazán edzettem sokat, inkább pihentettem a lábam, ami jó döntésnek bizonyult. Két napig egyébként szélvihar volt a városban, emiatt nehéz volt teniszezni, de a meccsre szerencsére jó lett az időjárás, és annyira meleg sincs, mint Acapulcóban" – mondta Szávay honlapjának.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: Európa-liga-sorsolás, NB I és női röplabda Eb

Minden más foci
2 órája

Nagyszínpad: Pogacar helyett Valter – Simon Zoltán publicisztikája

Kerékpár
3 órája

Heten, de nem gonoszok – Thury Gábor jegyzete

Bajnokok Ligája
3 órája

A Konferencialiga mezőnye is összeállt; a legfontosabb információk a sorsolásról egy helyen

Európa-konferencialiga
4 órája

Lemondott a Trabzonspor vezetőedzője az FTC elleni vereség után

Európa-liga
4 órája

Vörös török fejek, piros lapok, zöld-fehér gólok – El-főtáblás a Fradi!; Németh András: Újra fontos játékosnak érzem magam

E-újság
4 órája

Borbély Balázs: Fontos volt, hogy az érzéseinket mi kontrolláltuk jobban!

Európa-liga
5 órája

Onana rémült tekintete, nyelvnyújtás, Borbély és kislánya aranyos ünneplése – galéria az FTC–Trabzonspor visszavágóról

Európa-liga
5 órája