Németország: elhunyt a korábbi vb-ezüstérmes labdarúgó

2010.02.14. 08:03
Hosszú betegség után 70 éves korában elhunyt Werner Krämer, az 1966-ban világbajnoki ezüstérmet nyert német (akkor még NSZK) labdarúgó-válogatott tagja.

Krämer már a Bundesliga megalapítása idején is élvonalbeli játékos volt, a Meidericher SV alkalmazásában állt. 1967-ben Hamburgba szerződött, majd 1969-től a Bochum futballistája volt, a bochumiakat az élvonalba segítette.

A támadó 1963 és 1967 között 13 alkalommal húzhatta fel a válogatott mezét, ezeken háromszor volt eredményes. Az 1966-os vb-n egy meccsen, a Spanyolország ellen megnyert találkozón kapott szerepet.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
Tegnap, 18:01

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság

Foci vb 2026
Tegnap, 14:14

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:21

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?

Foci vb 2026
Tegnap, 8:32

Statisztikák: Undav történelmi tetteket hajt végre; megszakadt a németek két rossz sorozata is

Foci vb 2026
2026.06.21. 00:19

Undav Elefántcsontpart ellen beállt, fordított, és továbbjuttatta Németországot

Foci vb 2026
2026.06.20. 23:59
Ezek is érdekelhetik