Műkorcsolya Eb: Hoffmann Nóráék a tizedik helyen végeztek

MTI MTIMTI MTI
2010.01.22. 21:37
Címkék
A péntek esti kűr során egy helyet előrelépve végül 10. helyen végzett a Hoffmann Nóra, Zavozin Maxim jégtáncpáros a Tallinnban zajló műkorcsolya Európa-bajnokságon.

A viadal honlapja szerint a vancouveri téli olimpiára készülő magyar duó 81.66 pontot kapott produkciójára, s összesítésben 163.21 ponttal a 10. helyen zárt.

Az aranyérmet a világbajnok orosz Okszana Domnyina, Makszim Sabalin kettős szerezte meg, miután 94,98 pontot érő produkciójuk után 199.25 ponttal győztek, igaz a kűrben másodikak lettek. Pénteken ugyanis – ahogy a rövidprogram során is – az olasz Federica Faiella és Massimo Scali (96.71) könyvelhetett el részsikert, akik ezzel az eredménnyel összesítésben megtartották a második helyet (195.86). A bronzérmes pozícióban az orosz Jana Hohlova, Szergej Novickij páros maradt.

Szombaton 13.30 órától a nők szabadprogramjával zárulnak a kontinensviadal küzdelmei.

Legfrissebb hírek

Alcaraz sérülés miatt visszalépett a barcelonai tenisztornától

Tenisz
7 perce

Szlovákia az utolsó harmadban szerzett gólokkal verte a mieinket

Jégkorong
9 perce

Golovin: Csak akkor jön a siker, ha egységesek maradunk

Kézilabda
11 perce

Mégsem Kárpáti Krisztián lesz nyártól az ETO University HT vezetőedzője

Kézilabda
1 órája

Gyémánt Liga: bizonyos versenyszámokban emelkednek a pénzdíjak

Atlétika
1 órája

Női jégkorong-vb: Kína továbbra is gól és pont nélkül

Jégkorong
1 órája

Liverpooli lábnyomok: kevés volt ehhez a feladathoz a Slot-csapat?

Bajnokok Ligája
1 órája

Bukást hozó „álomsorsolásból” a világbajnokság kilencedik favoritja – a norvég futball felemelkedése

Képes Sport
1 órája
Ezek is érdekelhetik