Milan: összeállhat az Ibrahimovic, Cassano, Balotelli csatársor - sajtóhír

2011.01.05. 14:00
Címkék
A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint az olasz élvonalban szereplő Milan szeretné megszerezni a Manchester City támadóját, Mario Balotellit, Alexandre Pato pedig távozhatna a csapattól.

Az olasz újság szerint Balotelli nem éppen boldog a Manchester Citynél (igaz, hol az?), ezért a téli átigazolási szezonban szívesen távozna egykori csapata, az Inter ősi riválisához, a Milanhoz.

Az olasz csatárért ellenértékben Alexandre Pato érkezhetne Angliába, az azonban korántsem biztos, hogy Roberto Mancini menedzsernek szüksége lenne a fiatal brazil játékosra. Ebben az esetben a Chelsea-hez kerülhetne Pato, Carlo Ancelotti ugyanis nagy tisztelője a brazilnak. A Patóért kapott összeget a Milan beleforgathatná a Balotelli-üzletbe.

Legfrissebb hírek

Lehetett fokozni az első hetet – íme, a vb-csoportkör 2. fordulójának legjobb fotói

Foci vb 2026
3 perce

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
35 perce

Egy iksz Kanadának és Svájcnak is elég lenne a továbbjutáshoz

Foci vb 2026
39 perce

Chema Rodríguez: Szerettem a magyar válogatott szövetségi kapitányának lenni

Kézilabda
44 perce

A mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
1 órája

A Mundial előtt is volt élet: a mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
1 órája

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
1 órája

Az idei lesz minden idők legnagyobb vb-Aranycipőcsatája?

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik