Formula–1: Vettel százas szöget talált a pályán, és egy kígyót is láttak

Vágólapra másolva!
2010.10.21. 19:26
Címkék
Sebastian Vettel egy szöget talált a Dél-koreai Nagydíjnak otthont adó jongnami pálya csütörtöki bejárásakor az egyik kerékvető tövében – számolt be a német Bild.

A Red Bull pilótája az után bukkant rá a százas szögre a lóhalálában befejezett versenypálya egyik kanyarjának belső ívén, hogy szerdán végeztek a kerékvető kövek lefestésével, és a tisztítógépek is végigmentek az aszfalton.

Csütörtökön kígyót is láttak a pályán, s mivel a hűvös időben a hüllők szívesen keresik a napsütéstől felmelegedő aszfaltot, a csúszómászók megjelenésére a hétvége további részében is lehet számítani.

Az aszfalt egyébként a várakozásoknak megfelelően nagyon csúszós, a biztonsági autóval csütörtökön próbaköröket futó Bernd Mayländer ki is csúszott az egyik kanyarban. Mivel az F1 mellett csak a Hyundai nemzeti bajnokság futamait rendezik meg Jongnamban, nem sok gumi rakódik majd le az aszfaltra, amely végig csúszósabb maradhat a megszokottnál.

Legfrissebb hírek

NHL: háromgólos hátrányból fordított a Chicago

Amerikai sportok
3 perce

Félbeszakadt az Ajax bajnokija, már el is dőlt, mikor pótolják

Minden más foci
38 perce

Bánhidi Ákos: Megint bizonyítottunk!

Egyéb egyéni
57 perce

NFL: drámai, hosszabbításos végjátékban, egy ponttal nyert a Broncos, már 10 győzelme van

Amerikai sportok
1 órája

Josh Allen rekordot döntött, a Bills Pittsburghben ütötte ki a Steelerst – videó

Amerikai sportok
6 órája

Hétfői sportműsor: Magyarország–Svájc meccs a női kézilabda-vb-n

Birkózás
8 órája

Talpra állt a Fradi és a Liverpool; Továbbra is térképen a magyar short track!

E-újság
8 órája

„Ez kérem a mikrofon” – Kő András publicisztikája

Minden más foci
8 órája
Ezek is érdekelhetik