F1: Szóltak a boxból, hogy ne támadjak, de mentem tovább - Webber

2011.07.10. 16:30
Címkék
Mark Webber figyelmen kívül hagyta a csapat által az utolsó körökben kapott utasítást, amely szerint nem támadhatja második helyen haladó csapattársát, Sebastian Vettelt, és az utolsó kanyarokig fenyegette a kopott gumikon haladó csapattársát, mert a kockás zászlóig versenyezni akart.
„Furcsa verseny volt, az elején nagyon csúszott a pálya, amelynek bizonyos részei voltak csak nedvesek, és nagyon bosszantó volt, hogy tovább kint kellett maradnunk, mint amennyire szerettem volna – mondta Webber, aki a verseny végén rádióüzenetet kapott csapatától, hogy ne támadja Sebastian Vettelt. – Egyszer majdnem kicsúsztam, a hibám miatt visszaestem Fernando mögé, a végén pedig a kopott gumikon nehéz volt az úton tartani a kocsit. Seb is szenvedett a gumijain, ezért megpróbáltam megelőzni. A rádión kaptam fura üzeneteket, és értem, hogy kellenek a pontok a csapatnak, de én is a vb-címért hajtok, nekem is kellenek a plusz pontok, ezért nem hallgattam rájuk, és tovább támadtam Sebet."
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Uruguay–Spanyolország

Foci vb 2026
2 perce

Szombati sportműsor: zárul a vb-csoportkör, Anglia, Ghána és Horvátország is az elsőségért csatázik

Minden más foci
22 perce

Yamal, Oyarzabal, Baena hármassal rohamoznak a spanyolok Uruguay ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
46 perce

Aranybánya a repülőtéren

Foci vb 2026
57 perce

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
1 órája

„Hihetetlen a támdósorunk” – Dembélé a csapategységet dicsérte a csoportgyőzelem után

Foci vb 2026
1 órája

Szenegál és afrikai csapat is először szerzett öt gólt vb-meccsen – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája

(Bőrszín)árnyalatok – Csinta Samu publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik