F1: Szóltak a boxból, hogy ne támadjak, de mentem tovább - Webber

2011.07.10. 16:30
Címkék
Mark Webber figyelmen kívül hagyta a csapat által az utolsó körökben kapott utasítást, amely szerint nem támadhatja második helyen haladó csapattársát, Sebastian Vettelt, és az utolsó kanyarokig fenyegette a kopott gumikon haladó csapattársát, mert a kockás zászlóig versenyezni akart.
„Furcsa verseny volt, az elején nagyon csúszott a pálya, amelynek bizonyos részei voltak csak nedvesek, és nagyon bosszantó volt, hogy tovább kint kellett maradnunk, mint amennyire szerettem volna – mondta Webber, aki a verseny végén rádióüzenetet kapott csapatától, hogy ne támadja Sebastian Vettelt. – Egyszer majdnem kicsúsztam, a hibám miatt visszaestem Fernando mögé, a végén pedig a kopott gumikon nehéz volt az úton tartani a kocsit. Seb is szenvedett a gumijain, ezért megpróbáltam megelőzni. A rádión kaptam fura üzeneteket, és értem, hogy kellenek a pontok a csapatnak, de én is a vb-címért hajtok, nekem is kellenek a plusz pontok, ezért nem hallgattam rájuk, és tovább támadtam Sebet."
Legfrissebb hírek

Messi tizenegyest hibázott, majd vb-rekordot jelentő duplával győzelemhez segítette Argentínát

Foci vb 2026
2 perce

Itt a vége, 1–0-ra győzött Argentína!

Foci vb 2026
6 perce

A norvég szurkolótábor bemutatja: evezőkkel hajtott metró!

Foci vb 2026
25 perce

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
25 perce

Jérémy Doku apa lett, Új-Zéland ellen térhet vissza a belga csapatba

Foci vb 2026
40 perce

Elkezdődött a második félidő!

Foci vb 2026
53 perce

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
1 órája

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik