F1: Szóltak a boxból, hogy ne támadjak, de mentem tovább - Webber

2011.07.10. 16:30
Címkék
Mark Webber figyelmen kívül hagyta a csapat által az utolsó körökben kapott utasítást, amely szerint nem támadhatja második helyen haladó csapattársát, Sebastian Vettelt, és az utolsó kanyarokig fenyegette a kopott gumikon haladó csapattársát, mert a kockás zászlóig versenyezni akart.
„Furcsa verseny volt, az elején nagyon csúszott a pálya, amelynek bizonyos részei voltak csak nedvesek, és nagyon bosszantó volt, hogy tovább kint kellett maradnunk, mint amennyire szerettem volna – mondta Webber, aki a verseny végén rádióüzenetet kapott csapatától, hogy ne támadja Sebastian Vettelt. – Egyszer majdnem kicsúsztam, a hibám miatt visszaestem Fernando mögé, a végén pedig a kopott gumikon nehéz volt az úton tartani a kocsit. Seb is szenvedett a gumijain, ezért megpróbáltam megelőzni. A rádión kaptam fura üzeneteket, és értem, hogy kellenek a pontok a csapatnak, de én is a vb-címért hajtok, nekem is kellenek a plusz pontok, ezért nem hallgattam rájuk, és tovább támadtam Sebet."
Legfrissebb hírek

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
1 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
4 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
8 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
8 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
28 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
28 perce

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
30 perce

Élnek a bosnyák remények: Dzekóék legyőzték és kiejtették Katart

Foci vb 2026
34 perce
Ezek is érdekelhetik