F1: Szóltak a boxból, hogy ne támadjak, de mentem tovább - Webber

2011.07.10. 16:30
Címkék
Mark Webber figyelmen kívül hagyta a csapat által az utolsó körökben kapott utasítást, amely szerint nem támadhatja második helyen haladó csapattársát, Sebastian Vettelt, és az utolsó kanyarokig fenyegette a kopott gumikon haladó csapattársát, mert a kockás zászlóig versenyezni akart.
„Furcsa verseny volt, az elején nagyon csúszott a pálya, amelynek bizonyos részei voltak csak nedvesek, és nagyon bosszantó volt, hogy tovább kint kellett maradnunk, mint amennyire szerettem volna – mondta Webber, aki a verseny végén rádióüzenetet kapott csapatától, hogy ne támadja Sebastian Vettelt. – Egyszer majdnem kicsúsztam, a hibám miatt visszaestem Fernando mögé, a végén pedig a kopott gumikon nehéz volt az úton tartani a kocsit. Seb is szenvedett a gumijain, ezért megpróbáltam megelőzni. A rádión kaptam fura üzeneteket, és értem, hogy kellenek a pontok a csapatnak, de én is a vb-címért hajtok, nekem is kellenek a plusz pontok, ezért nem hallgattam rájuk, és tovább támadtam Sebet."
Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: Norvégia–Franciaország rangadó a futball-vb-n, sorsolnak a kézilabda BL-ben

Minden más foci
7 perce

Boldog csalárd békeidők – Pucz Péter publicisztikája

Minden más foci
8 perce

Visszatért a zseni – Thury Gábor jegyzete

Foci vb 2026
8 perce

Ecuador vezet Németország ellen!

Foci vb 2026
11 perce

Pépé duplázott, Elefántcsontpart már kettővel vezet

Foci vb 2026
27 perce

Már megy a második félidő az E-csoportban

Foci vb 2026
39 perce

Francia Alpok 2030: a síalpinizmus marad a programban

Téli olimpia 2026
52 perce

Félidőben 1–1-re áll Németország és Ecuador, Elefántcsontpart vezet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik