Barcelona: Iniesta nem edzett, kérdéses a játéka a Milan ellen

2011.11.21. 13:10
Címkék
Andrés Iniesta kihagyta a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Barcelona mai edzését, mivel fájdalmat érzett a bal combjában.

A Zaragoza elleni, szombati bajnokin több rúgást is kapó spanyol játékos ennek ellenére várhatóan helyet kap a katalánok Milan elleni, szerdai Bajnokok Ligája-mérkőzésére készülő keretében, de egyelőre kérdéses, hogy pályára léphet-e.

A gránátvörös-kékek mai tréningjéről Adriano is hiányzott, aki még a brazil válogatottnál sérült meg.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: MTK–Puskás Akadémia az NB I-ben

Minden más foci
2 órája

Vitális Milán gyerekként érkezett, bajnokként távozik; Corbu Máriusz: Élmény lenne Mohamed Szalah ellen játszani

E-újság
2 órája

Bolla gólt lőtt, majd gólpasszt adott: Észtországban nyert a Rapid Wien – videó

Európa-konferencialiga
2 órája

El-selejtező: nagy előnyt szerzett a Benfica a rájátszás előtt; Redzicék is nyertek

Európa-liga
2 órája

Raúl Asencio a Liverpool célkeresztjében; 45 millió fontért vált meg kapusától a Man. City – ez történt csütörtökön a transzferpiacon

Minden más foci
3 órája

Te csak játssz, Vini! – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
3 órája

Immár athéni vagány – Bobory Balázs jegyzete

Légiósok
3 órája

Férfi kézilabda ifjúsági Eb: nem jutott elődöntőbe a magyar csapat

Kézilabda
4 órája