Női kézi Eb: Nem szállok el magamtól! - Tóth G.
Mint megírtuk, a magyar női kézilabda-válogatott kiélezett mérkőzésen 20–19-re legyőzte Romániát a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első mérkőzésén. A találkozón döntő szerepet játszó Tóth Gabriella válogatottságáról és jövőbeli céljairól is nyilatkozott az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







