Amerikai futball: Andrew Luck ismét lemaradt a Heisman-trófeáról

2011.12.11. 13:17
Címkék
Robert Griffin III, a Baylor egyetem irányítója nyerte el az egyetemi amerikaifutball-idény legjobbjának járó Heisman-trófeát, megelőzve a favorit Andrew Luckot, a Stanford irányítóját.

A szezont a BCS-lista 12. helyén záró Baylor egyetem első Heisman-trófeáját megszerző Griffin 1687 pontot kapott a szavazáson, míg a tavaszi NFL-játékosbörzét továbbra is első számú favoritként váró Andrew Luck 1407-tel zárt. Az Indianapolis Colts által kiszemelt Luck tavaly is második lett a szavazáson.

Szintén szombati esemény volt az NCAA-ben az Army és a Navy 112. összecsapása, amelyet, akárcsak a legutóbbi 9 alkalommal, a Navy nyert meg, ezúttal 27–21-re. A tengerészek összesítésben 56-szor nyertek, hét döntetlen mellett a hadsereg 49 diadalt jegyzett.

Legfrissebb hírek

Nápolyban két dolog szent: a pizza széle és a költségvetési egyensúly

Olasz labdarúgás
22 perce

„Az én időm lejárt” – Neymar visszavonul a brazil válogatottól

Minden más foci
1 órája

Efraín Juárez szerint nem kell mindig a ziccerpassz és az erőlködés az ETO-tól

Európa-konferencialiga
1 órája

Ezért lassulhatott le Gulácsi lehetséges klubváltása

Légiósok
1 órája

„A FIFA nem folytathatja tovább sportágunk felhasználását a saját és barátai meggazdagodása érdekében” – újabb közleményt adott ki az UEFA

Foci vb 2026
1 órája

Azeri középpályást igazolt a Kisvárda – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

További jegyeket dobott piacra az FTC a Real Madrid elleni meccsre

Labdarúgó NB I
2 órája

Tóth Fruzsina kihagyja az augusztusi röplabda Eb-t

Röplabda
2 órája