Nemzetisport.hu 2011.01.25 23:32 Frissítve: 2014.12.31 02:27

Videó: a 17 éves Draxler drámai gólja juttatta tovább a Schalkét

Ahogy arról már beszámoltunk, a Schalke 04 jutott be elsőként a Német Kupa elődöntőjébe, miután fordulatos mérkőzésen hazai pályán 3–2-re diadalmaskodott az 1. FC Nürnberg felett. A 2–2 után hosszabbításba torkolló meccset végül a 17 éves tehetség, Julian Draxler döntötte el a 119. percben. Nézze meg a mindent eldöntő találatot!

DRAXLER GÓLJA

2022.05.21 10:44:10

Német labdarúgás BABJÁK BENCE (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Sallai és Orbán is gólpasszt adott a Német Kupa döntőjében, Gulácsi bravúrja és szerencse is kellett a történelmi sikerhez.

2022.05.20 23:17:51

Német labdarúgás BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. Nem az árfolyamok döntenek.

2022.05.08 18:43:28

Német labdarúgás R. Gy.

Mindhárom magyar játszott a hazai csapatban, amelyben ismét parádézott Christopher Nkunku.

2022.05.02 20:09:43

Német labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Kellemetlen vereséget szenvedett a középmezőnyben ragadó Borussia otthonában a Lipcse.

2022.04.23 17:22:40

Német labdarúgás RÁCZ PÉTER

A Dortmund elleni 3–1-es sikerrel a bajorok történetük 32. német bajnoki címét szerezték meg.